Certyfikat STAY SAFE PROTOCOL otrzymał pierwszy niezależny hotel w Polsce - Airport Hotel Okęcie

Certyfikat STAY SAFE PROTOCOL otrzymał pierwszy niezależny hotel w Polsce - Airport Hotel Okęcie

Nie tylko hotele sieciowe przechodzą niezależne i kompleksowe audyty. Potwierdzeniem tego jest Airport Hotel Okęcie, który jako pierwszy w Polsce hotel niezależny poddał się kompleksowemu audytowi wykonanemu przez światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji firmę SGS i uzyskał tym samym certyfikat STAY SAFE PROTOCOL.

Pozytywne przejście audytu i otrzymanie certyfikatu jest gwarancją, że Airport Hotel Okęcie aktywnie wprowadza bieżące zalecenia i wytyczne zdrowotne Światowej Organizacji Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz właściwych instytucji lokalnych.

Pod uwagę wzięto takie obszary, jak: usługi hotelowe, gastronomiczne, rekreacyjne, organizację spotkań, konferencji firmowych i bezpieczeństwo przebywania przez Gości w przestrzeniach wspólnych.

"Jako obiekt biznesowy, działający na rynku warszawskim, bardzo szybko wdrożyliśmy szereg zmian organizacyjnych, procesowych oraz infrastrukturalnych w naszym hotelu. Wymagało to od nas wielu działań przeprowadzonych na poziomie operacyjnym, poprzez wielopoziomowe szkolenia personelu aż do opracowania nowej komunikacji marketingowej. Jako jeden z pierwszych obiektów w Polsce z sukcesem wprowadziliśmy przejrzysty program „Bezpieczny Hotel”, który jako uzupełnienie regulaminu hotelu stanowi usystematyzowanie wiedzy na temat wdrożonych przez nas działań w obrębie obsługi Gościa oraz naszą swoistą deklarację w stosunku do klientów, przestrzegania przez nas zawartych w nim sformułowań. Szybko jednak dostrzegliśmy, że dla naszych Gości, a w szczególności dla klientów branży konferencyjnej, taki dokument o ile wiele razy okazał się być pomocnym w ostatecznym potwierdzeniu rezerwacji noclegu czy też spotkania, tak zdarzało się że nie był wystraczający.

Dostawaliśmy od naszych klientów prośbę o przedstawienie dodatkowych i niezależnych certyfikatów potwierdzających spełnienie obietnic sformułowanych, w już istniejącym programie Bezpieczny Hotel. Tak zrodził się pomysł na dodatkową certyfikację. Szukając firmy certyfikującej, kierowaliśmy się między innymi, opiniami naszych zaufanych partnerów biznesowych. Dużo dobrego słyszeliśmy o marce SGS od naszych klientów ale i też dostawców, którzy posiadając już certyfikat SGS w obrębie różnych obszarów swojej działalności, z sukcesem współpracują z naszym obiektem w codziennej działalności operacyjnej" - mówi Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie.

GRATULUJEMY Airport Hotel Okęcie pomyślnego przejścia przez audyt i otrzymania zasłużonego certyfikatu.

INFORMACJA PRASOWA  

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz