Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.06.2018

Concept Music Art nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Concept Music Art nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Concept Music Art Sp z o.o. od 20 lat działalności wspiera pod względem technicznym wydarzenia kulturalne i biznesowe. Ich oferta obejmuje kompleksowe działanie na wielu etapach planowania eventu, dzięki czemu całkowicie minimalizują szansę występowania jakichkolwiek problemów. Organizatorzy mogą skupić się przebiegu wydarzenia, mając pewność, że pod względem technicznym nie wystąpią żadne komplikacje. Dzięki tego rodzaju wsparciu każde wydarzenie okazuje się wielkim sukcesem.

W imieniu SBE działać będzie zarząd firmy: Prezes Zarządu Krzysztof Paradowski pełniący funkcję Dyrektora Zarządzającego, Wiceprezes Zarządu Grzegorz Potoczek jako Dyrektor Operacyjny oraz Dyrektor Sprzedaży Natalia Truszczyńska. Stowarzyszenie otrzyma nich pełne zaangażowanie, profesjonalną wiedzę techniczną i merytoryczną.


Krakowska marka działa już od 1998 roku. Przez lata zdobywała doświadczenie z zakresu form obsługiwania dużych i małych imprez oraz wiedzę o wymaganej technologi i jej możliwościach. Dodatkowo posiada własny dział projektowy i kreatywny, dzięki czemu łączy wsparcie techniczne z tworzeniem ogólnej koncepcji artystycznej projektu. Jest to odpowiedź na ciągle rozwijający się sektor usług eventowych, który stawia kolejne wyzwania przed usługami MICE.

Dzięki umiejętnościom CMA zdobyło pierwsze miejsce na tegorocznej gali MP Power Awards. Firma została najwyżej oceniona pod kategorią dostawcy multimediów. Tego typu osiągnięcie najlepiej potwierdza, że odpowiednia firma jest na odpowiednim miejscu. 


Swoje wyróżnienie Concept Music Art zawdzięcza ofercie, która spełnia najwyższe standardy niezależnie od skali i charakteru wydarzenia. Na swoim koncie posiadają ponad 6 tysięcy realizacji eventów, takich jak: otwarcie biurowca ABB Global Business Services, Galę Ambasadorów Kongresów Polskich, Narodowy Kongres Nauki 2017 oraz wydarzenia podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i 2017.

CMA zdecydowanie dołoży swoją cegiełkę do rozwoju Stowarzyszenia Branży Eventowej. Będzie miało także ogromne znaczenie w zwiększeniu świadomości społeczeństwa o znaczeniu oprawy technicznej podczas wydarzeń biznesowych. Będzie także propagował profesjonalne podejście do klienta w różnych dziedzinach usługowych biznesu, stając się wzorem do naśladowania dla konkurencji. 

 

INFORMACJA PRASOWA

www.cma.pl

[email protected]

Tel. (12) 631 25 92


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij