Concordia Design Wrocław - nowoczesny obiekt na konferencje i szkolenia we Wrocławiu

Concordia Design Wrocław - nowoczesny obiekt na konferencje i szkolenia we Wrocławiu

Concordia Design Wrocław to wyjątkowe miejsce, które doskonale łączy funkcje centrum konferencyjnego, przestrzeni biurowej i coworkingowej. Obiekt doskonale rozumie potrzeby biznesu, czego dowodem jest jego bogate portfolio, zawierające ponad 500 zorganizowanych wydarzeń rocznie. Niezależnie od skali wydarzenia – czy to kameralny warsztat czy imponująca konferencja – Concordia Design Wrocław jest w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.

Bardzo korzystne jest położenie tego obiektu. Znajduje się on w samym sercu Wrocławia, na malowniczej Wyspie Słodowej. Budynek otacza przyroda i woda, co tworzy niepowtarzalny klimat. Spacerem łatwo dotrzesz do Concordii z Rynku lub Ostrowa Tumskiego, a podróż z Dworca Głównego PKP zajmuje jedynie 15 minut.

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zorganizować wydarzenie biznesowe na najwyższym poziomie, Concordia Design Wrocław to doskonały wybór. Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie obiektu, udowadniając, że obiekty na konferencje we Wrocławiu to prawdziwy strzał w dziesiątkę!


Nowoczesne sale konferencyjne we Wrocławiu

Zachęcamy Cię do odkrycia niezwykłego świata możliwości w Concordia Design Wrocław - profesjonalnym centrum konferencyjno-eventowym, które łączy w sobie historię dawnej kamienicy z ultranowoczesną przestrzenią dla biznesu i kultury. Oferta obiektu obejmuje 9 nowoczesnych sal o różnorodnych rozmiarach i funkcjonalnościach. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania przestrzeni do Twoich indywidualnych potrzeb, czy to podczas organizacji dużych i wymagających eventów, czy też kameralnych spotkań.


Każda sala jest wyposażona w klimatyzację oraz najwyższej klasy sprzęt multimedialny, aby zapewnić najlepsze warunki dla Twojego wydarzenia. Elastyczność obiektu to nie tylko różnorodność sal, ale także sposobów organizacji wydarzeń. W Concordii można zorganizować zarówno tradycyjne stacjonarne konferencje i szkolenia, jak i wydarzenia hybrydowe lub całkowicie online. Concordia zapewnia kompleksowe wsparcie, w tym sprzęt, platformę streamingową, realizatora transmisji oraz tłumaczenia migowe i symultaniczne, aby Twoje wydarzenie było nie tylko profesjonalne, ale także dostępne dla szerokiej publiczności.


Dodatkowym atutem Concordia Design Wrocław jest wyjątkowy taras, idealny na letnie przyjęcia, bankiety i koncerty. To jedyne w swoim rodzaju miejsce we Wrocławiu, a imponująca, największa w Polsce zielona ściana stworzona z żywych roślin dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Jeśli marzysz o wydarzeniu, które zostanie zapamiętane na długo, Concordia Design Wrocław to miejsce, w którym Twoje pomysły i potrzeby stają się rzeczywistością.


Wyjątkowy obiekt na spotkanie biznesowe we Wrocławiu

Pozwól sobie i swoim gościom na odkrycie kulinarnej przygody w restauracji Concordia Taste Wrocław - miejscu, gdzie nowoczesne interpretacje polskiej kuchni spotykają się z lokalnymi, sezonowymi składnikami, tworząc niezapomniane doznania smakowe. Karta dań jest prawdziwym hołdem dla bogactwa polskich smaków. Jeśli jesteś miłośnikiem wina, to również znalazłeś właściwe miejsce. Restauracyjna karta win prezentuje bogaty wybór butelek z polskich winnic, które doskonale komponują się z serwowanymi potrawami, tworząc harmonię smaków i aromatów.


Dodatkowo Concordia dla klientów biznesowych przygotowała autorskie menu cateringowe, które każdorazowo dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb i preferencji. Restauracja nie jest tylko miejscem dla fanów dobrego jedzenia, ale także dla miłośników sztuki. Otoczona zielenią Wyspa Słodowa stanowi inspirujące tło dla delektowania się posiłkami, a 500-metrowy mural stworzony przez artystkę Alicję Biały to hołd dla uważności i idei smakowania życia z najbliższymi. To miejsce, gdzie nie tylko podniebienie, ale także dusza znajdą swoje spełnienie.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz