Concordia Design Wrocław - nowoczesny obiekt na konferencję na Dolnym Śląsku

Concordia Design Wrocław - nowoczesny obiekt na konferencję na Dolnym Śląsku

Niektóre obiekty konferencyjne są na tyle wyjątkowe, że trudno jest przejść przy nich obojętnie. Możesz się o tym przekonać podczas wizyty we Wrocławiu, kiedy będziesz się przechadzać w okolicach Wyspy Słodowej. To właśnie tam mieści się Concordia Design Wrocław, czyli absolutnie fantastyczne miejsce na organizację konferencji w stolicy Dolnego Śląska.

Jest to nowoczesne, designerskie oraz wysoce komfortowe centrum konferencyjno-eventowe. Znajdująca się tam niegdyś kamienica zamieniona została właśnie w tę ultranowoczesną przestrzeń dla kultury i biznesu, która na co dzień doceniana jest przez nawet najbardziej wymagających gości. Jednak wygląd zewnętrzny oraz korzystna lokalizacja (a warto podkreślić, że Concordia Design Wrocław reprezentuje obiekty konferencyjne w centrum miasta) to nie wszystko.

Oferta tego obiektu jest równie zachwycająca, co udowodnimy właśnie w tym artykule. Jeśli zatem interesują Cię sale konferencyjne we Wrocławiu, w których zorganizujesz wysokiej klasy eventy, to koniecznie zostań z nami!


Nowoczesny obiekt konferencyjny w centrum Wrocławia

Na wrocławskiej Wyspie Słodowej znajduje się Concordia Design Wrocław, czyli nowoczesne centrum konferencyjne z przestrzenią coworkingową i biurową. Miejsce to powstało z myślą o dużych firmach, startupach oraz klientach biznesowych, którzy pragną m.in. zorganizować konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Concordia Design Wrocław do dyspozycji gości oddaje 9 nowoczesnych sal, które różnią się funkcjonalnością i wielkością. Czekają tam zarówno kameralne pomieszczenia, jak i duże przestrzenie, które doskonale sprawdzają się jako tło wymagających eventów.


Sale konferencyjne w Concordia Design Wrocław pozwalają na organizację nie tylko stacjonarnych wydarzeń, ale tez hybrydowych i online. Obiekt zapewnia odpowiednie sprzęty, platformę streamingową, tłumaczenia symultaniczne i migowe, a także realizatora transmisji. Dodatkowo też wszystkie sale są wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Concordia Design Wrocław słynie również ze swojego przestronnego tarasu, na którym mogą się odbyć m.in. bankiety, letnie przyjęcia oraz koncerty. To aż 600 m2 powierzchni, na której zmieści się do 500 osób. Warto przy tym zaznaczyć, że to jedyny taras we Wrocławiu o takiej wielkości, który w dodatku dopracowany został w najmniejszym detalu


Miejsce na konferencję we Wrocławiu

Concordia Design Wrocław niemal każdego dnia robi duże wrażenie na turystach i klientach biznesowych. Obiekt doceniono również w jednym z prestiżowych konkursów organizowanych przez największą na świecie platformę architektoniczną ArchDaily. Otóż obiekt ten znalazł się w gronie zwycięzców konkursu na biurowiec roku 2020. Oznacza to mniej więcej tyle, że wcale nie przesadzamy pisząc, iż Concordia Design Wrocław to absolutnie wyjątkowy obiekt. Poza salami konferencyjnymi na gości czeka tam również nowoczesna restauracja Słodowa. Jest to niebanalny koncept gastronomiczny w duchu #dirtydyning, który balansuje między streetfood a autentyczną, wysokiej jakości kuchnią w duchu lesswaste.


Co ważne, owa restauracja gwarantuje pełną obsługę gastronomiczną spotkań biznesowych. To jednak nie wszystko! Na dachu budynku mieści się elegancki koktajl bar, z którego rozciąga się malowniczy widok na wrocławską Starówkę. To idealne miejsce zarówno na relaks, jak i integrację gości po konferencjach oraz szkoleniach.

Więcej szczegółów o obiekcie znajdziesz w jego wizytówce na naszej stronie, na którą serdecznie Cię zapraszamy!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz