Coraz bliżej Ogólnopolskiego Zjazdu Dyrektorów Hoteli Niezależnych

W dniach 19-21 września 2012 w Bydgoszczy odbędzie się, po raz trzeci Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. Jest to kolejna edycja imprezy mającej służyć jako forum wymiany doświadczeń i poszerzania praktycznej wiedzy o najnowsze, światowe trendy w sprzedaży hotelu i gastronomii hotelowej.

W trakcie zjazdu odbędą się szkolenia nt. maksymalizacji przychodów z usług hotelarskich i gastronomicznych, prowadzone przez osoby znane w środowisku hotelarskim ze swojego wieloletniego doświadczenia, m. in. Marcin Dragan – dyrektor zarządzający Profitroom i Jerzy Podeszewski – właściciel JSP Business Support, dyrektor operacyjny Hotelu Baltic Plaza w Kołobrzego i były wieloletni dyrektor gastronomii w hotelach 4* i 5*, m.in. sieci Intercontinental. Sponsorem generalnym Zjazdu jest HRS, którego eksperci podzielą się z uczestnikami m.in. statystykami sprzedaży internetowej, a także innowacyjnymi metodami zarządzania sprzedażą hotelu.


PROGRAM KONFERENCJI

I MAKSYMALIZACJA PRZYCHODÓW Z USŁUG NOCLEGOWYCH


Marcin Dragan – Dystrybucja i sprzedaż obiektu hotelowego w Internecie. Wybór odpowiednich kanałów Dystrybucji Elektronicznej. Kampanie marketingowe w Internecie. Nowe trendy w sprzedaży internetowej. Sprzedaż w systemach Globalnej Dystrybucji. Podstawowe wskaźniki w hotelarstwie. Raporty, jako narzędzia wspomagające decyzje w hotelarstwie. Najnowsze dane na temat sprzedaży elektronicznej na świecie.

Jakub Ryznar - Trendy sprzedaży oferty hotelowej online – Europa i Polska.

Agnieszka Sapa - Opinie klientów – „przyjaciel” czy „wróg”? Wpływ ocen klientów na pozycje hotelu w plebiscycie Hotel Roku 2012.
W jaki sposób maksymalnie wykorzystać siłę portali do sprzedaży pokoi?
- dynamika cen i dostępności
- rabaty i samodzielne tworzenie ofert wspomagających okresy trudniejsze
- uczestniczenie w promocjach
- nieustająca analiza konkurencyjności własnej oferty vs konkurencja hotelu
- analiza statystyk sprzedaży z konkretnego portalu

II MAKSYMALIZACJA PRZYCHODÓW Z USŁUG GASTRONOMICZNYCH W HOTELU


Jerzy Podeszewski - Budowanie potencjału gastronomii hotelowej w aspekcie segmentu docelowego gościa, typu obiektu i uwarunkowań rynku. Wizerunek gastronomii hotelowej - budowanie pozytywnego wizerunku i jego skuteczność. Promocja gastronomii hotelowej, sposoby i metody kreatywnego, konwencjonalnego i nie konwencjonalnego działania. Konstruowanie ofert konferencyjno - bankietowych i ich skuteczność sprzedażowa.

Blanka Retmańska-Man - Innowacyjne narzędzia sprzedaży usług konferencyjno –bankietowych czyli jak zwiększyć przychody z gastronomii jednocześnie optymalizując koszty.

III POZAFINANSOWE SPOSOBY MOTYWOWANIA PRACOWNIKA

Maciej Chabowski – Bezkosztowe motywowanie. Narzędzia pozafinansowego motywowania pracownika. Rozpoznawanie co motywuje pracownika. k skrytykować pracownika, aby nie zniechęcić go do pracy? Kiedy krytykować, kiedy chwalić? Model skutecznej krytyki.Więcej informacji na:
www.dyrektorhotelu.com

www.facebook.com/ZjazdDyrektorowHoteli

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum