Coraz bliżej Ogólnopolskiego Zjazdu Dyrektorów Hoteli Niezależnych

W dniach 19-21 września 2012 w Bydgoszczy odbędzie się, po raz trzeci Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. Jest to kolejna edycja imprezy mającej służyć jako forum wymiany doświadczeń i poszerzania praktycznej wiedzy o najnowsze, światowe trendy w sprzedaży hotelu i gastronomii hotelowej.

W trakcie zjazdu odbędą się szkolenia nt. maksymalizacji przychodów z usług hotelarskich i gastronomicznych, prowadzone przez osoby znane w środowisku hotelarskim ze swojego wieloletniego doświadczenia, m. in. Marcin Dragan – dyrektor zarządzający Profitroom i Jerzy Podeszewski – właściciel JSP Business Support, dyrektor operacyjny Hotelu Baltic Plaza w Kołobrzego i były wieloletni dyrektor gastronomii w hotelach 4* i 5*, m.in. sieci Intercontinental. Sponsorem generalnym Zjazdu jest HRS, którego eksperci podzielą się z uczestnikami m.in. statystykami sprzedaży internetowej, a także innowacyjnymi metodami zarządzania sprzedażą hotelu.


PROGRAM KONFERENCJI

I MAKSYMALIZACJA PRZYCHODÓW Z USŁUG NOCLEGOWYCH


Marcin Dragan – Dystrybucja i sprzedaż obiektu hotelowego w Internecie. Wybór odpowiednich kanałów Dystrybucji Elektronicznej. Kampanie marketingowe w Internecie. Nowe trendy w sprzedaży internetowej. Sprzedaż w systemach Globalnej Dystrybucji. Podstawowe wskaźniki w hotelarstwie. Raporty, jako narzędzia wspomagające decyzje w hotelarstwie. Najnowsze dane na temat sprzedaży elektronicznej na świecie.

Jakub Ryznar - Trendy sprzedaży oferty hotelowej online – Europa i Polska.

Agnieszka Sapa - Opinie klientów – „przyjaciel” czy „wróg”? Wpływ ocen klientów na pozycje hotelu w plebiscycie Hotel Roku 2012.
W jaki sposób maksymalnie wykorzystać siłę portali do sprzedaży pokoi?
- dynamika cen i dostępności
- rabaty i samodzielne tworzenie ofert wspomagających okresy trudniejsze
- uczestniczenie w promocjach
- nieustająca analiza konkurencyjności własnej oferty vs konkurencja hotelu
- analiza statystyk sprzedaży z konkretnego portalu

II MAKSYMALIZACJA PRZYCHODÓW Z USŁUG GASTRONOMICZNYCH W HOTELU


Jerzy Podeszewski - Budowanie potencjału gastronomii hotelowej w aspekcie segmentu docelowego gościa, typu obiektu i uwarunkowań rynku. Wizerunek gastronomii hotelowej - budowanie pozytywnego wizerunku i jego skuteczność. Promocja gastronomii hotelowej, sposoby i metody kreatywnego, konwencjonalnego i nie konwencjonalnego działania. Konstruowanie ofert konferencyjno - bankietowych i ich skuteczność sprzedażowa.

Blanka Retmańska-Man - Innowacyjne narzędzia sprzedaży usług konferencyjno –bankietowych czyli jak zwiększyć przychody z gastronomii jednocześnie optymalizując koszty.

III POZAFINANSOWE SPOSOBY MOTYWOWANIA PRACOWNIKA

Maciej Chabowski – Bezkosztowe motywowanie. Narzędzia pozafinansowego motywowania pracownika. Rozpoznawanie co motywuje pracownika. k skrytykować pracownika, aby nie zniechęcić go do pracy? Kiedy krytykować, kiedy chwalić? Model skutecznej krytyki.Więcej informacji na:
www.dyrektorhotelu.com

www.facebook.com/ZjazdDyrektorowHoteli

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz