Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.07.2023

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort - wyjątkowy hotel na konferencję w górach!

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort - wyjątkowy hotel na konferencję w górach!

Cisza, spokój, zachwycające krajobrazy, stylowe wnętrza oraz profesjonalna obsługa - to wszystko zapewnia Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, czyli jeden z najbardziej wyjątkowych obiektów na spotkanie w górach. Mieści się on dokładnie w Czerniawie, w zacisznej dzielnicy Świeradowa-Zdroju.

Powstanie tego kompleksu było zainspirowane historią Willi Fabrykanta, czyli niezwykłego XIX-wiecznego budynku, który niegdyś był częścią fabryki wełny. Współcześnie Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort to nic innego, jak niezwykle elegancki kompleks czterech budynków, oferujących m.in. noclegi i sale konferencyjne. Obiekt stanowi też świetną przestrzeń do wypoczynku oraz integracji zespołu. Góry Izerskie, które otaczają hotel, stanowią wspaniałe tło dla inspirujących wydarzeń, zapadających w pamięci gości na długie lata.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie Cottoniny. Zostań z nami i przekonaj się, że ten obiekt - reprezentujący hotele na konferencje w Świeradowie-Zdroju - to prawdziwy strzał w dziesiątkę!


Eleganckie sale konferencyjne w Świeradowie-Zdroju

Konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety i kongresy - to tylko namiastka wydarzeń, które mogą się odbyć w obiekcie. Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort zapewnia świetne warunki do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Goście mogą liczyć na 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 m2. Sale te różnią się wielkością, a największa z nich jest w stanie pomieścić do 200 osób w ustawieniu teatralnym.


Trzeba przyznać, że wszystkie te pomieszczenia zostały stworzone z dbałością o najmniejsze detale. Są one przestronne, odpowiednio oświetlone i nagłośnione oraz w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. Sale w dodatku posiadają dostęp do światła dziennego, jednak w razie potrzeby można je w pełni zaciemnić. Na wyróżnienie zasługuje też fakt, iż Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort do dyspozycji gości oddaje też przestrzenie do spotkań o mniej formalnym charakterze - salę klubową z bilardem oraz kameralny klub muzyczny. 


Hotel na konferencję w Świeradowie-Zdroju

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort to obiekt w którym można również skutecznie wypocząć. Jego lokalizacja zdecydowanie sprzyja relaksowi, a dodatkowym autem jest zaplecze noclegowe hotelu. Na gości czeka 230 komfortowych miejsc noclegowych w atrakcyjnych pokojach i apartamentach. Warto dodać, że niektóre z tych pomieszczeń zostały przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort słynie również z wyśmienitych kulinariów, które serwowane są w Restauracji Ametyst. Można w niej skosztować świeżych i pysznych dań, każdorazowo powstających z wysokiej jakości produktów. Dodatkowo w sali restauracyjnej można zorganizować kolacje firmowe i przyjęcia okolicznościowe. Zdecydowanie warto też odwiedzić kameralny klub muzyczny znajdujący się w piwnicach zrewitalizowanej Willi Fabrykanta, gdzie podawane są wyjątkowe trunki w akompaniamencie nastrojowej muzyki. 


Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort nie zawodzi też, jeśli chodzi o atrakcje i udogodnienia. Obiekt proponuje bowiem niemal nieskończenie wiele rozwiązań na spędzenie wolnego czasu - zarówno dla miłośników aktywności, jak i dla tych, którzy chcą odpocząć. Na terenie obiektu działa m.in. Mineral SPA, czyli pierwsze w kraju, unikalne SPA, które jest inspirowane bogactwem złóż minerałów Gór Izerskich. Ponadto na terenie kompleksu mieszczą się też: miejsce na ognisko i grilla, przechowalnia rowerów, narciarnia oraz plac zabaw na świeżym powietrzu


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij