Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.05.2018

Coworking- czyli funkcjonalność i design w Working Balance Warszawa

Coworking- czyli funkcjonalność i design w Working Balance Warszawa

Z wynajmowanych biurek korzystają już nie tylko freelancerzy. Nawet duże firmy działają w coraz bardzie mobilny sposób. Working Balance dostosowuje się do wymagań nowoczesnych klientów biznesowych. Stawia Coworking jako przyszłościową formę pracy.

Początkowo ideologia wynajmu biurek na godziny celowała w osoby pracujące na umowy zlecenie lub umowy o dzieło. Pozwalało to rozwijać się, rozmawiać z ludźmi oraz zdobywać nowe kontakty. Rozwiązanie szybko zyskało na popularności w Polsce i za granicą. Ułatwia pracę nie tylko początkującym, ale także osobom, które często podróżują. Na co dzień współpracownicy mogą mieszkać w zupełnie innych regionach kraju, a dzięki Coworking mogą się spotkać, nie mając stałego biura firmy. 

Obecnie centra coworkingowe znajdują się już prawie we wszystkich większych miastach. Dzięki nim nie trzeba pracować wyłącznie w domu, gdzie często trudno jest się skoncentrować. W Working Balance można porozmawiać z innymi i poznać ich punkt widzenia. To pomaga, gdy zaczynamy odczuwać monotonię, rutynę i długo nie potrafimy poradzić sobie z jakimś problemem. Młode pokolenie coraz bardziej ceni sobie kreatywne formy oraz niesztampowe podejście do pracy. Chętnie łączą ją z zabawą, aby wyciągać jak najwięcej osobistych korzyści.
Szkolenia, konferencje i spotkania

Każdy biznesmen wie, że prowadzenie firmy bądź kierowanie grupą to ciągły wyścig z czasem. W stolicy tępo życia jest na bardzo wysokim poziomie. Każdego dnia może zdarzyć się coś istotnego dla losów marki. Nie na darmo mówi się, że czas to pieniądz. Panuje duża różnorodność wśród wydarzeń biznesowych. Czasem mamy konieczność zorganizowania seminarium na kilkaset osób, a czasem kameralnego szkolenia w gronie najbardziej zaufanych współpracowników. A we wszystkich działaniach, liczy się czas. Potrzebujemy prostych i sprawdzonych rozwiązań. 

Dlatego też Working Balance stworzyło ofertę, która dostosowuje się do aktualnych potrzeb klientów biznesowych. Można wybierać między trzema salami konferencyjnymi: Zurych, New York oraz Tokyo. Odnosi się wrażenie, że te charakterystyczne nazwy nie zostały nadane przypadkowo. Bezpośrednio kojarzą się z wielkimi miastami, w których można przejść drogę od pucybuta do milionera. Zachęcają do rozwoju i dalszej pracy, aby spełnić się zawodowo. 

Sale mają od 13 do 32 m2. Umożliwia to wybranie tej, która najdokładniej wpasowuje się w charakter spotkania. Przestrzeń jaką oferuje pomieszczenie o nazwie Zurych sprawdza się, gdy zależy nam na dyskrecji i poczuciu intymności. Zwyczajowo odbywają się tutaj spotkania w „cztery oczy” bądź rozmowy kwalifikacyjne. Sala New York została zaprojektowana z myślą o małych eventach. Można w niej przeprowadzić zebranie członków zarządu lub kierowników danego działu firmy. Jeśli planujemy warsztaty do 30 osób najlepiej wybrać Salę Tokyo. Aby pomagać prelegentowi, został udostępniony sprzęt multimedialny, materiały biurowe oraz flipchart do szybkich, odręcznych notatek. 
Design zwiększa kreatywność

Working Balance oferuje otwartą przestrzeń zaangażowaną w nowoczesnym, designerskim stylu. Minimalizm zwiększa zdolności skupienia się na danym problemie. Nie zostaniemy niczym rozproszeni, więc łatwo jest zachować jasność myśli. Odważne akcenty kolorystyczne pobudzają żywiołowość i zmniejszają znużenie, które może pojawić się po długich, ciężkich szkoleniach. Duże okna zapewniają stały dostęp do naturalnego światła. Nie czujemy się zamknięci w jakiejś przestrzeni, dlatego łatwiej jest nam wychodzić myślami po za sztywne ramy i schematy. Rośliny oraz innowacyjne obrazy są nienachalnymi dodatkami, które poprawiają samopoczucie. W tak dogodnych pomieszczeniach praca staje się prawdziwą przyjemnością. Można wykonywać obowiązki w takiej formie, jaka odpowiada naszemu charakterowi, niczym się nie ograniczając. 

Największą zaletą Coworkingu jest możliwość pracy w każmy miejscu, unikając standardowej pozycji za biurkiem. W Working Balance można rozsiąść się wygodnie w dużych fotelach bądź wypić kawę przy kolorowych stoliczkachWychodząc z wynajętego biura, nie musimy się niczym więcej przejmować. O porządek dba profesjonalny serwis sprzątający. Możemy być spokojni, że przychodząc po raz kolejny, będziemy mieć do dyspozycji szybki internet, telefon, telewizor oraz drukarkę. Daje to nieograniczone możliwości rozwoju, nie ponosząc prawie żadnych dodatkowych kosztów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij