Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.11.2020

Coworking w hotelach Scandic to szansa na efektywniejszą i przyjemniejszą pracę!

Coworking w hotelach Scandic to szansa na efektywniejszą i przyjemniejszą pracę!

Z początkiem września Scandic zaprezentował nową koncepcję coworkingu dostępnego w przestrzeniach hotelowych – koncepcja ta jest już dostępna w 270 hotelach w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech i Polsce. Trend coworkingu zadomowił się w naszym kraju już jakiś czas temu, ale ze względu na obecną sytuację pandemiczną zapotrzebowanie na stałe biura spada - zarówno małe, jak i duże firmy szukają większej elastyczności dla swoich pracowników. Hotele funkcjonujące pod marką Scandic oferują nie tylko różnorodne wnętrza, ale także kreatywne i inspirujące środowisko z doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów z ludźmi z bliska i daleka. 

Coworking w Scandic zapewnia efektywną pracę zdalną i wiele dodatkowych korzyści! W pakiecie można otrzymać wszystkie praktyczne rzeczy, które są oczekiwane od przestrzeni coworkingowej, ale z dostępem do wszystkich skandynawskich dodatków, takich jak odpowiednie śniadanie w hotelu, przyjazny personel, a nawet wygodne łóżko, jeśli pracujesz do późna :).

Koncepcja coworkingu w Scandic oferuje prostotę i dostępność dla tych, którzy chcą pracować w dowolnym miejscu. Hotele oferują różne przestrzenie do pracy w zależności od potrzeb użytkownika - od współdzielenia po spokojniejsze miejsca pracy. Na życzenie dostępne są również prywatne sale. Oferta jest dostępna dla wszystkich oraz nie wymaga wcześniejszego zapisu czy karty członkowskiej i obejmuje wiele korzyści:

  • przestrzeń robocza dostosowana do potrzeb - od lobby po spokojniejsze środowisko pracy/ dostępne 24/7
  • Wi-Fi i ładowarki do urządzeń mobilnych, 
  • kawa, herbata i woda bez limitu
  • obniżone ceny na produkty dostępne w sklepie Scandic i restauracji
  • obsługa recepcji
  • bezpłatne usługi drukowania i kopiowania
  • preferencyjne stawki wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na godziny

„Nasi goście od dawna pracują w naszych lobby, co wielu docenia, ponieważ jest to dynamiczne i kreatywne środowisko pracy. Teraz robimy kolejny krok, oferując każdemu dostęp do miejsc pracy w naszych hotelach, w tym spokojniejsze otoczenie, możliwość łatwiejszej rezerwacji sal konferencyjnych na godzinę i nielimitowany dostęp do napojów” - podsumowuje Jens Mathiesen/ CEO&President Scandic Hotels.

Priorytetem marki Scandic jest dobre samopoczucie i bezpieczeństwo gości oraz członków zespołu - aby zapewnić bezpieczne wizyty w hotelach dla wszystkich gości, hotele Scandic korzystają z programu #STAYSAFE. Oznacza to fizyczne dystansowanie się poprzez oznaczenia odległości w miejscach publicznych hotelu, dostęp do środka odkażającego do rąk, rozszerzone procedury czyszczenia, ciągłą dezynfekcję miejsc publicznych oraz zmniejszoną liczbę miejsc w holach i restauracjach.

Zachęcamy do zarezerwowania jednego z dziennych, tygodniowych lub miesięcznych karnetów - bez abonamentu i okresu wypowiedzenia. Po więcej szczegółów zapraszamy na ich stronę:

https://www.scandichotels.com/scandic-polska/coworking-spaces

Jeśli interesują Was pakiety długoterminowe:

Scandic Gdańsk:

Tel. 58 300 60 44/95/48 

e-mail: [email protected]

Scandic Wrocław:

Tel. 71 787 01 22

Email: [email protected]

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij