Czas EVENTowej ofensywy

Czas EVENTowej ofensywy

Z radością informujemy, że już niedługo pojawi się na rynku 11. edycja rocznika "Event Katalog | usługi & obiekty eventowe", wraz z nowym raportem branżowym "Event Katalog Plus". W trakcie przygotowań do tego wyjątkowego wydania zauważono, jak branża rozwija się dzięki kreatywności i otwartości na nowe idee. Wykorzystując nowoczesne technologie i bogactwo doświadczeń, branża nie tylko uzupełnia swoją ofertę, ale także rozbudowuje ją, tworząc niepowtarzalne wydarzenia.

Materiały, które zebrano do tego wydania, dowodzą, że branża pragnie wydarzeń, tęskni za ich wyjątkowym klimatem, a przede wszystkim za spotkaniami z drugim człowiekiem. Kalendarze specjalistów z zakresu MICE są przepełnione planowanymi wydarzeniami, a przedstawiciele usług eventowych poszukują dodatkowych rąk do pracy, co potwierdza, że eventy są nie tylko narzędziem marketingowym, ale także doskonałym środkiem do budowania trwałych relacji.


"Event to narzędzie marketingowe, które jak żadne inne, potrafi budować relacje emocjonalne na linii marka – klient. Przemysł spotkań proponuje firmom niezwykle cenną wartość – emocje, niezawodny empiryzm, dający długofalowe, biznesowe korzyści" - podkreśla Marta Klecha, redaktor naczelna Event Polska.

"Cieszymy się, że możemy być częścią tego dynamicznego odradzania się branży, pomagając firmom dotrzeć do swojego eventowego odbiorcy i budować trwałe relacje z klientami. Patrząc na to, jak pandemia wpłynęła na naszą rzeczywistość, możemy śmiało stwierdzić, że teraz przeżywamy prawdziwy czas eventowej ofensywy" - mówi z entuzjazmem Adam Żmuda, dyrektor zarządzający Event Polska.

Wydawnictwo gości na łamach swoich wydań najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów od 2010 roku i patronuje najważniejszym imprezom branżowym w Polsce. "Event Katalog | usługi & obiekty eventowe" obejmuje pełen przekrój branży, prezentując obiekty i miejsca eventowe, atrakcje, obsługę wydarzeń oraz wyposażenie.


Najnowsze, popandemiczne wydanie będzie połączeniem tradycyjnej formy rocznika z prezentacją usług i obiektów eventowych oraz raportu branżowego, zawierającego podsumowania, prognozy, wypowiedzi ekspertów, zapowiedzi wydarzeń, trendy w usługach i obiektach eventowych oraz dział prezentujący eventowe możliwości poszczególnych miast.

Ws. szczegółów dotyczących projektu, zapraszamy do kontaktu:

[email protected] | + 48 604 712 867 | www.e-eventkatalog.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz