Czas EVENTowej ofensywy

Czas EVENTowej ofensywy

Z radością informujemy, że już niedługo pojawi się na rynku 11. edycja rocznika "Event Katalog | usługi & obiekty eventowe", wraz z nowym raportem branżowym "Event Katalog Plus". W trakcie przygotowań do tego wyjątkowego wydania zauważono, jak branża rozwija się dzięki kreatywności i otwartości na nowe idee. Wykorzystując nowoczesne technologie i bogactwo doświadczeń, branża nie tylko uzupełnia swoją ofertę, ale także rozbudowuje ją, tworząc niepowtarzalne wydarzenia.

Materiały, które zebrano do tego wydania, dowodzą, że branża pragnie wydarzeń, tęskni za ich wyjątkowym klimatem, a przede wszystkim za spotkaniami z drugim człowiekiem. Kalendarze specjalistów z zakresu MICE są przepełnione planowanymi wydarzeniami, a przedstawiciele usług eventowych poszukują dodatkowych rąk do pracy, co potwierdza, że eventy są nie tylko narzędziem marketingowym, ale także doskonałym środkiem do budowania trwałych relacji.


"Event to narzędzie marketingowe, które jak żadne inne, potrafi budować relacje emocjonalne na linii marka – klient. Przemysł spotkań proponuje firmom niezwykle cenną wartość – emocje, niezawodny empiryzm, dający długofalowe, biznesowe korzyści" - podkreśla Marta Klecha, redaktor naczelna Event Polska.

"Cieszymy się, że możemy być częścią tego dynamicznego odradzania się branży, pomagając firmom dotrzeć do swojego eventowego odbiorcy i budować trwałe relacje z klientami. Patrząc na to, jak pandemia wpłynęła na naszą rzeczywistość, możemy śmiało stwierdzić, że teraz przeżywamy prawdziwy czas eventowej ofensywy" - mówi z entuzjazmem Adam Żmuda, dyrektor zarządzający Event Polska.

Wydawnictwo gości na łamach swoich wydań najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów od 2010 roku i patronuje najważniejszym imprezom branżowym w Polsce. "Event Katalog | usługi & obiekty eventowe" obejmuje pełen przekrój branży, prezentując obiekty i miejsca eventowe, atrakcje, obsługę wydarzeń oraz wyposażenie.


Najnowsze, popandemiczne wydanie będzie połączeniem tradycyjnej formy rocznika z prezentacją usług i obiektów eventowych oraz raportu branżowego, zawierającego podsumowania, prognozy, wypowiedzi ekspertów, zapowiedzi wydarzeń, trendy w usługach i obiektach eventowych oraz dział prezentujący eventowe możliwości poszczególnych miast.

Ws. szczegółów dotyczących projektu, zapraszamy do kontaktu:

[email protected] | + 48 604 712 867 | www.e-eventkatalog.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję