Davide Odella przechodzi z PGE Narodowego do EXPO XXI Warszawa

Davide Odella przechodzi z PGE Narodowego do EXPO XXI Warszawa

Wraz z jesiennym sezonem konferencyjno-eventowym EXPO XXI Warszawa powiększa dział sprzedaży. Do zespołu największego obiektu eventowego w Warszawie dołącza Davide Odella – specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży eventowej i laureat nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland”. Od września obejmie stanowisko Senior Sales Managera, odpowiadając za rynek lokalny i kontakty międzynarodowe.

W związku z rosnącym zainteresowaniem nowoczesnymi powierzchniami eventowymi oraz planami rozwoju EXPO XXI Warszawa na rynku lokalnym i za granicą, do zespołu specjalistów pracujących w obiekcie dołączy Davide Odella.

Swoją przygodę z branżą MICE Davide rozpoczął już podczas studiów na Uniwersytecie Bolońskim. To właśnie wtedy dostał się na staż w agencji Styles Reports w Berlinie, gdzie zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw i festiwali. Po rocznym stażu wrócił do Włoch, aby dokończyć studia. Równolegle dołączył do zespołu centrum wystawienniczego Bologna Fiere, gdzie współpracował z agencjami eventowymi oraz hotelami w Bolonii i Rumunii, a także organizował kongresy i konferencje, głównie dla branży medycznej. Zaręczył się z Polką i dzięki niej trafił do Polski, gdzie rozpoczął pracę w firmie eventowej Grupa Trip. W 2012 roku, za aktywną działalność na rzecz branży spotkań, Davide Odella został uhonorowany prestiżową nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”. Następnie dołączył do niej także wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals i znalazł się wśród 30 wyróżnionych osób,które wzięły udział w renomowanym szkoleniu w Barcelonie, prowadzonym przez światowej sławy ekspertów działających w branży MICE. W kwietniu 2013 roku rozpoczął pracę na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) na stanowisku Key Account Managera. Do jego obowiązków należała przede wszystkim sprzedaż oraz budowanie relacji z przedstawicielami innych podmiotów branży eventowej. W 2015 roku, dzięki programowi stypendialnemu MPI, otrzymał certyfikat CMM (Certified Meeting Manager).

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączy z początkiem września br. i obejmie stanowisko Senior Sales Managera. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadał za rozwój biznesu na rynku lokalnym i międzynarodowym. Prywatnie Davide jest miłośnikiem sportu, uprawia crossfit. Do Warszawy przywiózł ze sobą włoskie przyzwyczajenia – po mieście porusza się skuterem, aby nie tracić czasu na stanie w korkach.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz