Don Prestige Residence - obiekt na konferencję w centrum Poznania

Don Prestige Residence - obiekt na konferencję w centrum Poznania

Współcześnie można zorganizować konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe w różnych miejscach. Mogą to być zarówno obiekty położone nad jeziorem, w górach czy - najogólniej mówiąc - zupełnie z dala od zgiełku codzienności. Niemniej jednak obiekty konferencyjne w dużych miastach również cieszą się dużym powodzeniem, chociażby ze względu na korzystny dojazd czy wielkomiejski charakter.

Dziś pójdziemy tym tropem i zaprezentujemy pewien obiekt na konferencję w centrum Poznania. To Rezydencja Don Prestige, która mieści się jedynie 2 minuty spacerem od Starego Rynku. Ów obiekt jest świetnie skomunikowany z różnymi częściami miasta, m.in. z dworcem PKP czy Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Dodatkowo w jego pobliżu mieszczą się wszystkie strategiczne punkty Poznania.

Rezydencja Don Prestige świadczy kompleksowe usługi - w dodatku na bardzo wysokim poziomie. Jeśli więc interesują Cię obiekty konferencyjne w sercu Wielkopolski, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić się do lektury!


Obiekt konferencyjny w centrum Poznania

Rezydencja Don Prestige to nowoczesny i niezwykle elegancki obiekt w centrum miasta, w którym mogą się odbyć różnorodne spotkania biznesowe. Miejsce to docenią goście, którym zależy na profesjonalnej obsłudze, komfortowych wnętrzach oraz serdecznej atmosferze. Obiekt dysponuje trzema salami biznesowymi, które różnią się wielkością. Z powodzeniem mogą się tam odbyć zarówno kameralne spotkania, narady, jak i znacznie większe konferencje.


Warto dodać, że w obiekcie istnieje możliwość połączenia dwóch sal dzięki mobilnej ścianie. Wówczas pomieszczenie, które powstaje, pozwala na zaproszenie nawet do 90 gości w ustawieniu teatralnym. Sale konferencyjne w Rezydencji Don Prestige są oczywiście stylowo urządzone, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne. Goście mogą tam korzystać m.in. z rzutników, ekranów, flipchartów, Wi-Fi czy materiałów biurowych. Ważne jest też to, iż pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego, które w razie konieczności można zaciemnić.


Hotel na konferencję w centrum Poznania

W obiekcie mogą się odbyć nawet kilkudniowe konferencje, ponieważ Rezydencja Don Prestige poza tym, że dysponuje salami biznesowymi, to posiada również wygodne zaplecze noclegowe. Na gości czekają 73 komfortowe i bardzo eleganckie pokoje. Są one jasne, przestronne, w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w taki sposób, by uprzyjemnić każdy pobyt. W pokojach znajdują się m.in. telefony, lodówki, sejfy, telewizja satelitarna oraz bezprzewodowy Internet.


Rezydencja Don Prestige składa się również z wyśmienitej restauracji Shades. To właśnie tam skosztujesz pysznych kulinariów, które powstają z naturalnych oraz wysokiej jakości produktów. Ponadto w ramach obsługi konferencyjnej obiekt jest też w stanie przygotować urozmaicone przerwy kawowe, równie atrakcyjne lunche czy zachwycające kolacje. Rezydencja Don Prestige to oferuje też ciekawe udogodnienia, z których ucieszą się m.in. zmotoryzowani goście. Otóż czeka na nich przestronny parking podziemny. Istnieje też możliwość korzystania z profesjonalnej sali fitness. Po konferencjach i szkoleniach warto się z kolei udać do baru Shades, aby zrelaksować się po całym dniu biznesowych rozmów. Na wyróżnienie zasługuje też fakt, że Rezydencja Don Prestige daje możliwość organizacji imprez tematycznych. To świetny pomysł na integrację!

Zachęcamy do zapoznania się z wizytówką obiektu, która czeka na naszej stronie!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz