Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
8.02.2016

Dwór Kombornia - Weekend z Dziczyzną i Winem

Dwór Kombornia - Weekend z   Dziczyzną i Winem

W ostatni weekend lutego w hotelach Heritage Hotels Poland, którego członkiem jest Dwór Kombornia, odbędzie się Weekend z Dziczyzną i Winem. Trzydniowa impreza będzie podsumowaniem Festiwalu Dziczyzny, który przez cały miesiąc miał miejsce w hotelach Heritage Hotels Poland.

Zapraszamy do Restauracji Magnolia mieszczącej się w Dworze Kombornia w Korczynie koło Krosna, gdzie przez cały miesiąc można poznawać wykwintne dania z dziczyzny, która niegdyś była dumą polskiego stołu, a dziś niestety jest to produkt trudno dostępny i niemalże zapomniany. W ostatni weekend miesiąca będzie miała miejsce impreza podsumowująca miesiąc z dziczyzną.  

Aby przekonać się do tej wyjątkowej, zdrowej, wolnej od chemii i ulepszaczy smaków kuchni, wystarczy przyjść w terminie od 26 do 28 lutego do Restauracji Magnolia na Weekend z Dziczyzną i Winem. Na Gości czeka wykwintne menu:
 
Przystawka zimna - pieczeń z sarny z marynowaną Gruszką i śliwką
Przystawka ciepła - przepiórka faszerowana wątróbką z dzikiej kaczki z sosem miodowo-pieprzowym
Zupa - Kwaśna polewka z dziczyzną
Danie Główne - Pierś bażanta z pierożkami z tartych ziemniaków, sosem z czerwonego wina i ziół.

A te wszystkie rarytasy za jedyne 159 zł za osobę.


Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem, wymagana jest rezerwacja miejsc. Rejestracji można dokonać do 25 lutego telefoniczne pod numerem 13 435 42 89, lub mailowo na adres e-mail [email protected]

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij