Dwór Mystkowo pod Warszawą to gwarancja udanej zabawy i profesjonalnej obługi biznesowych eventów

Dwór Mystkowo pod Warszawą to gwarancja udanej zabawy i profesjonalnej obługi biznesowych eventów

Niedaleko od Warszawy, wśród zieleni łąk i pól mazowieckiej równiny, znajduje się wyjątkowy Hotel Dwór Mystkowo. To co go wyróżnia, to na pewno piękne wnętrza, kompleksowa obsługa, wyśmienita kuchnia, komfortowe noclegi i 10 hektarów powierzchni. 

W Dworze Mystkowo czuć klimat sielskiego dworku. Przez chwilę można odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. W tym miejscu można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Cisza, świeże powietrze i zielone tereny sprawiają, że Dwór Mystkowo jest pewnego rodzaju oazą spokoju w województwie mazowieckim. Tu historia łączy się z nowoczesnością, a profesjonalizm z gościnnością. 

Hotel Dwór Mystkowo jest doskonałym miejscem nie tylko na wypoczynek z rodziną i odpoczynek od codziennych obowiązków. To również idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia czy innych firmowych eventów. Obiekt posiada bowiem nowoczesne centrum konferencyjne, na które składają się cztery klimatyczne sale konferencyjne: Kolumnowa, Rycerska, Gabinet Starosty i Gabinet Kominkowy. Sale różnią się wielkością powierzchni, liczbą miejsc i charakterem, dzięki czemu goście zorganizują tu zarówno duże prezentacje i konferencje, jak i mniejsze szkolenia czy spotkania zarządu.

To również odpowiednie miejsce na firmowy wyjazd integracyjny. Nowoczesne centrum konferencyjne plus komfortowe warunku, pyszna kuchnia i bogata oferta dodatkowych atrakcji sprawiają, że wydarzenia organizowane we Dworze Mystkowo zawsze na długo pozostają w pamięci uczestników. 

Dzięki rozległemu terenowi, który należy do Dworu, można organizować wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu, np. gry w plenerze i zabawy, typu paintball, jazda na rowerach, wędkowanie, kulig, przejażdżka bryczką, quady, spływ kajakowy, lot balonem czy strzelanie z łuku. Atrakcje dopasowywane są do grupy i do potrzeb organizatora. W podziemiach Dworu za to można wziąć udział w pokazach barmańskich, pokazach tańca artystycznego oraz delektować się swojskimi przysmakami podczas Biesiady Rycerskiej. Dużą popularnością, zwłaszcza w ciepłe miesiące, cieszy się również grill i ognisko.

Hotel Dwór Mystkowo pod Warszawą oferuje połączenie pracy, wypoczynku i zabawy na najwyższym poziomie. Warto wyjechać na chwilę ze stolicy i udać się do miejsca, w którym bije serce Mazowsza.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz