Dzień otwarty w ibis Katowice-Zabrze z okazji 10-lecia hotelu

ibis Katowice-Zabrze w 2011 roku uroczyście obchodzi 10 rocznicę powstania – z tej okazji hotel zaprasza 10 marca w czwartek o godzinie 18.00 na uroczyste spotkanie urodzinowe. Wśród wielu atrakcji wieczoru, prowadzonego przez Conrado Moreno, przewidziano zwiedzanie hotelu, spotkanie z najlepszymi firmami regionu, ekskluzywne degustacje i pokazy. Szczególnie serdecznie ibis Katowice-Zabrze zachęca do odwiedzenia hotelu kobiety – z okazji «8 Marca» specjalnie dla nich przygotowano miłe niespodzianki.

ibis Katowice-Zabrze powstał w 2001 roku jako pierwszy hotel klasy ekonomicznej na Śląsku. To nowoczesny i funkcjonalny obiekt, optymalnie zlokalizowany w aglomeracji śląskiej, który już 10 lat doskonale funkcjonuje dla gości odwiedzajacych ten region oraz dla mieszkanców Zabrza i okolic.

Hotel ibis Katowice-Zabrze położony w centrum miasta, blisko stacji kolejowej oraz głównych tras komunikacyjnych Śląska jest miejscem odpoczynku i pobytu, a także wielu spotkań już od 10 lat dla turystów oraz osób podróżujących służbowo. Goście doceniają wysoki standard pokoi, profesjonalny serwis, bezpłatny internet, bezpieczny parking, nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną oraz dobrą kuchnię i przytulny bar. ibis Katowice-Zabrze znany jest z przystępnych cen oraz atrakcyjnych promocji, w porównaniu z innymi hotelami regionu. Potencjał hotelu i pomocny personel, a także jakość oferowanych usług - niezmiennie dobra od 10 lat - oraz jego liczne inicjatywy wspierające lokalną społeczność składają się na renomę tego miejsca na Śląsku. ibis Katowice-Zabrze jest polecany przez mieszkańców aglomeracji i organizacje turystyczne regionu dla wszystkich odwiedzających Śląsk.

"10 lat hotelu ibis w Zabrzu to sukces całego zespołu – konsekwentnie od 2001 roku budujemy pozycję na Śląsku – zarówno w aspekcie ekonomicznym – co potwierdza liczba rezerwacji naszych 114 pokoi i tysiące zadowolonych gości, a także jako miejsca licznych spotkań i konferencji lokalnych środowisk biznesowych i kulturalnych" – mówi Iwona Janosiewicz, Zastępca Dyrektora ibis Katowice-Zabrze. "Naszą ambicją jest, by adres - Zabrze, ulica Jagiellońska 4 był dobrze znany na Śląsku i kojarzył się nie tylko pozytywnie z naszą marką ibis, ale także był ważnym miejscem dla mieszkańców regionu. Dlatego też tak mocno angażujemy się w pomoc dla lokalnych organizacji charytatywnych i kulturalnych. Od lat współpracujemy z Fundacją Dziecięcą Fantazja, Bytomskim Stowarzyszeniem Pomocy Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Zabrzańskim Domem Dziecka oraz Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca. Wraz z naszymi pracownikami bierzemy aktywny udział z akcjach organizowanych przez miasto Zabrze oraz ośrodki kultury: Miejski Ośrodek Kultury, Dom Muzyki i Tańca, CH Wiatrak czy Teatr Nowy. Co roku udzielamy patronatu medialnego imprezom przygotowywanym przez Makroconcert. Mieszkańcy ze Śląska znają nasz hotel i szanują naszą markę – to dla nas najlepsza nagroda!" - dodaje Iwona Janosiewicz.

Sława ibis Katowice-Zabrze jest nie tylko lokalna – goście z kraju i zagranicy dobrze znają to miejsce i chętnie korzystają z usług hotelu. W czasie 10 lat ibis w Zabrzu gościł znane osoby zarówno ze świata show-biznesu, kultury, jak i polityki m.in. Urszulę, Kayah, Kazika Staszewskiego z zespołem Kult, Elżbietę Jaworowicz, Krystynę Jandę, Tomasza Zubilewicza, Nelli Rokitę. Swoją pozycję na rynku hotel umocnia poprzez specjalną ofertę dla grup sportowych – ibis współracuje klubami: Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań, Wisłą Płock oraz drużyną rugby na wózkach «Jeźdźcy» i zespołem piłki ręcznej «Handball».

Ważnym wydarzeniem dla hotelu był także pobyt ekipy filmowej i aktorów filmu «Co słonko widziało» oraz producentów filmowych «Wacek Film».

10 jubileusz ibis Katowice-Zabrze to ważne wydarzenie w życiu hotelu, na którym spotkają się 10 marca ludzie związani bezpośrednio z hotelem od lat – jego pracownicy, partnerzy, kooperanci oraz przedstawiciele: władz z Prezydentem Zabrza, lokalnych środowisk biznesowych, organizacji kulturalnych, stowarzyszeń i fundacji, a także zaproszeni goście hotelu i mieszkańcy. W czasie wieczoru urodzinowego, który odbywa się pod patronatem lokalnej TVZ Zabrze, uczestnicy będą zwiedzać hotel i poznają jego tajemnice. Na zaproszenie Conrado Moreno – gospodarza jubileuszu - goście będą uczestniczyć w atrakcyjnych prezentacjach ekskluzywnych kosmetyków oraz degustacjach wybornych win i delikatesów. Specjalnie dla uczestników wieczoru, a zwłaszcza kobiet, przygotowano pokaz mody, make-up show oraz ekspozycję unikalnej biżuterii, a w trosce o kondycję zgromadzonych osób – zaprezentowane zostaną różne rodzaje masażu. Na 10 urodzinach ibis Katowice-Zabrze nie zabraknie jubileuszowego toastu, serdecznych życzeń, dobrej zabawy oraz „urodzinowych” prezentów przygotowanych przez sam hotel oraz sponsorów.

10 lat pracy ibis Katowice-Zabrze symbolicznie zamyka ważny etap w historii hotelu. Rok 2011 i kolejna dekada to nowe plany do realizacji i wyzwania na śląskim rynku hoteli ekonomicznych, na które ibis Katowice-Zabrze jest dobrze przygotowany.

***

ibis to znana na całym świecie marka, która oferuje wszelkie wygody oraz usługi hotelu klasy ekonomicznej za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Jest doceniana przez klientów właśnie za najlepszą relację jakości do ceny, a także jednolity standard. W pełni wyposażone pokoje, pewność obsługi przez 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu, szeroki wybór różnorodnych restauracji to tylko niektóre jej wyróżniki. Wysoka jakość usług została potwierdzona przez międzynarodowy certyfikat ISO 9001, uzyskany już w 1997 roku. Ibis świadomie angażuje się w ochronę środowiska i jako pierwsza marka hotelowa na świecie uzyskała certyfikat ISO 14001, którym dysponuje już prawie jednej trzeciej jej hoteli. Stworzony w 1974 roku ibis jest dziś liderem w Europie oraz jedną z największych sieci hoteli klasy ekonomicznej na świecie, z ponad 104.000 pokoi i 900. hotelami w 48. krajach, w tym z 10. w Polsce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na www.ibishotel.com.
Marka ibis należy do sieci Accor. W Polsce hotelami ibis zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 59 obiektami w 25 miastach w Polsce i 1 hotelem w Wilnie na Litwie. Oferuje ponad 11.000 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis i Etap, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Accor - partner strategiczny Orbis, to wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, operujący 4.200 hotelami z blisko 500.000 pokoi w 90 krajach. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, Ibis, all seasons, Etap Hotel, hotelF1 and Motel 6 a także związane z nimi Thalassa sea & spa i Lenôtre – gwarantują zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia 145.000 pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum