Dzień Wody i Godzina Ziemi w hotelach Radisson Blu

Dzień Wody i Godzina Ziemi w hotelach Radisson Blu

Problemy, które dotykają środowisko naturalne, takie jak zmiany klimatyczne, rabunkowa eksploatacja dóbr naturalnych, czy zanieczyszczenie środowiska, wymagają nie tylko dyskusji, ale przede wszystkim realnych działań. Hotele marki Radisson Blue, podobnie jak inne obiekty Carlson Rezidor Hotel Group na całym świecie, starają się uwrażliwiać miliony swoich Gości na te zagrożenia, między innymi poprzez ogólnoświatowe akcje.

19 marca w hotelach Radisson Blu zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie na 60 minut zgasły światła. Tegorocznym celem międzynarodowej akcji organizowanej przez WWF jest zmniejszenie światowego zużycia energii choćby na chwilę, a przy tym zwrócenie uwagi opinii publicznej na sytuację zagrożonego gatunku, jakim jest wilk. W hotelach Radisson Blu od godziny 20:30 do 21:30 – między innymi w restauracjach i lobby, Goście byli obsługiwani przy romantycznym świetle świec i muzyce akustycznej na żywo.

W menu Radisson Blu Hotel Kraków zagościły płonące drinki oraz płonące creme brulee. Hotel Park Inn by Radisson przygotował specjalnie zaaranżowany wystrój wnętrz oraz designerskie ciasteczka - niespodzianki.  Każdego dnia nasze hotele są miejscem spotkań dla bardzo wielu osób, którym dostarczamy najwyższej klasy usług. Zwrócenie ich uwagi na tak istotne problemy dotyczące naszej planety jest dla nas celem równie ważnym jak perfekcyjnie zorganizowana konferencja, czy doskonały smak potraw w menu – mówi Magdalena Ślósarczyk, Regional CSR Coordinator.

W tym samym czasie wyłączono zewnętrzne iluminacje budynków – miedzy innymi pełne kolorów oświetlenie na hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Hotelowych Gości zachęcano do dobrowolnego przyłączenia się do akcji – jak na przykład w hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Jak mówi Rafał Dąbrowski, CSR Coordinator w Radisson Blu Hotel Gdańsk – Od kilku lat jedną z atrakcji jaką chcemy zachęcić Gości do przyłączenia się w tym dniu do Godziny Ziemi, jest specjalna niespodzianka w naszym barze lub restauracji, którą otrzymają jeśli zgodzą się zgasić światło w swoich pokojach i spędzą z nami ten czas przy świetle świec.

W Dniu Wody, czyli 22 marca, hotele przeprowadzą szeroką akcję informacyjną właśnie na rzecz wody – w tym na temat poziomu jej zużycia w hotelach i nie tylko. Zarówno w mediach społecznościowych jak i podczas śniadań w hotelowych restauracjach, goście będą informowani o dobrych praktykach w wykorzystaniu wody, podejmowanych przez markę Radisson Blu na całym świecie.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz