Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.09.2023

Dziewiąta edycja konferencji Hotel Investors Meeting – musisz być na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Dziewiąta edycja konferencji Hotel Investors Meeting – musisz być na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej niezapomnianej przygodzie hotelarskiej, która odbędzie się 27 września 2023 roku, w urokliwym hotelu VERTE Warsaw, Autograph Collection by Marriott. To niezwykłe miejsce, w którym uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki inwestycji w branży hotelarskiej!

Czym jest Hotel Investors Meeting? To wydarzenie stworzone z myślą o inwestorach hotelarskich, uczestnikach projektów inwestycyjnych (włącznie z condohotelami), właścicielach hoteli i innych obiektów noclegowych, a także pasjonatach nabywających apartamenty w hotelach. To spotkanie dla tych, którzy pragną uczestniczyć w fascynujących projektach hotelowych!

Na co dokładnie mogą liczyć uczestnicy konferencji?

Organizatorzy przygotowali m.in. tematyczne round-table meetings, poświęcone:

  • prezentacji kierunków rozwoju turystyki światowej i polskiej oraz ich wpływu na rozwój polskiego hotelarstwa,
  • prezentacji możliwości znaczących graczy na polskim rynku hotelarskim,
  • nowym sposobom finansowania inwestycji hotelarskich,
  • nowinkom od globalnych sieci hotelarskich.

Warto dodać, że program konferencji jest tak zaplanowany, aby goście mieli odpowiednio dużo czasu i miejsca na bezpośrednie spotkania z innymi uczestnikami. To doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych! Ponadto na scenie pojawią się wyjątkowi prelegenci, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i cenną wiedzą z zakresu branży hotelarskiej.

Organizatorem Hotel Investors Meeting jest firma Projekt Hotel Sp. z o.o. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że to wydarzenie przyczyni się do rozwoju branży hotelarskiej w Polsce i na świecie!

Wydarzenie poprowadzi Tomasz Chojnacki – Dyrektor Zarządzający Hotel Marketing Group, ekspert w dziedzinie hotelarstwa. W dodatku podkreślenia wymaga fakt, iż cała konferencja będzie prowadzona w języku polskim!

Nie przegap okazji, by stać się częścią tej niezwykłej przygody hotelarskiej! Rejestracja już otwarta. Zapisz się teraz i dołącz do grona pasjonatów branży hotelarskiej!

Szczegółowy program wydarzenia i informacje o biletach znajdziesz na stronie: https://hotelinvestorsmeeting.pl

Zostało niewiele czasu, więc nie zwlekaj!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij