Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.07.2021

Ekologia, przyroda i prywatna plaża nad jeziorem – czyli Natural Hotel w Ostródzie

Ekologia, przyroda i prywatna plaża nad jeziorem – czyli Natural Hotel w Ostródzie

Konferencje kojarzą się z dużymi miastami i szklanymi wieżowcami. Wydaje się więc, że praca nie ma nic wspólnego z wypoczynkiem, chyba że raz czy dwa razy w roku mamy urlop. Hotel Naural Eco & Conference obala ten mit i robi to w spektakularnym stylu. Umożliwia bowiem organizację szkoleń i konferencji nad brzegiem jeziora z dostępem do prywatnej plaży, wśród pięknej mazurskiej przyrody, dbając jednocześnie o zapewnienie wszystkiego, co jest niezbędne podczas spotkań firmowych. 

Hotel Naural Eco & Conference znajduje się w samym sercu Rezerwatu Sosny Taborskiej, na obrzeżach Ostródy. Otoczenie bajecznej przyrody zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie pozwala wypocząć z dala od głośnych, ruchliwych miast. W tak dogodnych warunkach praca staje się czystą przyjemnością, wspierając tworzenie i wdrażanie nowych pomysłów i koncepcji.

W okolicy są różne ścieżki piesze i rowerowe, które można wykorzystać podczas wyjazdów integracyjnych. Lokalizacja skrywa jeszcze jedną zaletę, a mianowicie tuż obok hotelu ma początek Kanał Ostródzko-Elbląski, który jest najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Z hotelowego pomostu można wsiąść na kajak, jacht lub statek i dopłynąć do Bałtyku lub nad Zalew Zagrzyński.

Obiekt posiada własną plażę, która rozciąga się przy samym hotelu. Teren ten jest prywatny, dostępny wyłącznie dla gości, dzięki czemu zapewnia poczucie komfortu, niezależnie od tego, czy chcemy kąpać się w jeziorze, plażować, uprawiać jogging lub jogę.Nie można również pominąć ekologicznego charakteru hotelu. Już sama jego nazwa wskazuje na to, że dbałość o planetę stanowi ważny elementy w polityce i działalności obiektu. Natural Hotel Eco & Conference wykorzystuje ekologiczne rozwiązania, które nie szkodzą przyrodzie. Przykładowo klimatyzacja czerpie chłód z głębi ziemi, a panele fotowoltaiczne dostarczają energii prosto ze Słońca.

Jak podkreśla sama załoga hotelu, ich pragnieniem jest życie w zgodzie z naturą i oddychanie czystym powietrzem. Wybierając ten kompleks na miejsce pobytu, można przyczynić się do popularyzacji tego typu rozwiązań. Mówiąc inaczej, po prostu zrobić coś dobrego dla nas i przyszłych pokoleń.Natural Hotel Eco & Conference umożliwia zakwaterowanie nawet dużych grup firmowych, udostępniając w tym celu aż 200 miejsc noclegowych. Pokoje wyróżniają się nowoczesnym designem, który łączy się z kameralną, rodzinną atmosferą. Wnętrza są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu oraz telewizji.

Goście mogą korzystać również z Restauracji Przystań i Przyjaciele. W lokalu serwowane są posiłki o najwyższej jakości, na które składają się produkty pochodzące z ekologicznych praw i hodowli. Specjalnością restauracji są dania rybne oraz gęsina. Wyjątkowym atutem jest zapierający dech w piersiach widok na jezioro, który rozciąga się z okien restauracji. To doskonałe miejsce na organizację uroczystej kolacji, biznesowego lunchu lub imprezy integracyjnej.To, co najbardziej interesuje organizatorów wyjazdów firmowych to zaplecze konferencyjne. Pod tym względem Natural Hotel Eco & Conference także nie zawodzi oczekiwań. Do dyspozycji oddano dwie sale konferencyjne wyposażone w system klimatyzacji oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny, a w tym rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie i mikrofon. Z sal roztacza się panorama na jezioro Szeląg Wielki oraz rezerwat Sosny Taborskiej.

Pomieszczenia mieszczą się na parterze budynku, dzięki czemu uczestnicy mają pełną swobodę wychodzenia na świeże powietrze, a jednocześnie zagwarantowana jest prywatność spotkań. Parterowe umiejscowienie stanowi również wygodę dla osób niepełnosprawnych i posiadających ograniczenia ruchowe.

Sale mogą pomieścić maksymalnie 150 i 300 osób, umożliwiając organizację szkoleń, konferencji, seminariów, pokazów, prezentacji, targów i wystaw. Mają dostęp do niezawodnego Internetu bezprzewodowego, a w razie konieczności kucharze z restauracji mogą przygotować specjalny catering.W wolnych chwilach można zaś zaplanować atrakcje dodatkowe, takie jak: gry terenowe, jazda konna, piesze i rowerowe wycieczki, strzelnica, ścianki wspinaczkowe, paintball, quady, dyskoteki, pikniki, grille, nurkowanie i wędkowanie.

Dostęp do jeziora tworzy również doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Goście mogą uczestniczyć w spływach kajakowych, regatach żeglarskich, jeździe na rowerach wodnych i motorówkach. Możliwości są praktycznie nieograniczone, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnie pasujące do jego upodobań i możliwości. 


POWRÓT
NATURAL - EKOLOGICZNY HOTEL z PLAŻĄ NA WYSPIE
NATURAL - EKOLOGICZNY HOTEL z PLAŻĄ NA WYSPIE

Ostróda
warmińsko-mazurskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij