Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.10.2021

Elżbieta Nitsze Dyrektorem Generalnym Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze Dyrektorem Generalnym Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze, jedna z najbardziej rozpoznawalnych Dyrektorów Generalnych hoteli w Polsce, zmieniła miejsce pracy. Odeszła z cenionego przez warszawskich gości Airport Hotel Okęcie na rzecz funkcji Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu Belvedere Gourmet Group - firmy, w której portfolio są takie marki premium, jak Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design i Mój Prywatny Kucharz.

Na nowym stanowisku Elżbieta Nitsze będzie dbać o dalszy rozwój firmy. Swoją funkcję sprawuje od sierpnia. 

Elżbieta Nitsze kojarzona może być również z innym obiektami, w których pracowała, m.in. z Sheraton Warsaw Hotel & Towers, Warsaw Marriott Hotel czy Hotelem Krynica. 

Swoim doświadczeniem i wiedzą wspiera również Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, w której pełni funkcję Dyrektor Regionalnej dla województwa mazowieckiego.

Panią Elżbietę możecie kojarzyć również z licznych konferencji, na których dzieliła się wiedzą podczas swoich prelekcji, a także z artykułów w magazynach branżowych.

Gratulujemy p. Elżbiecie. Wielu sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij