Estancia Group członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Estancia Group członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej przyjęło do grona członków kolejną agencję eventową: Estancia Group z Lesznowoli koło Grójca, która od ponad szesnastu lat świadczy usługi eventowe. Agencja oferuje usługi pod trzema markami: Pozytywnie i Kreatywnie, Siedzę na Palecie oraz Spływy Pilicą. Najczęściej realizowane przez Estancia Group projekty to eko eventy, konferencje, wyjazdy integracyjno-motywacyjne i eventy tematyczne.

Członkostwo Estancia Group w SBE pokazuje, że coraz więcej firm działających w obszarze MICE dostrzega i docenia zalety obecności w organizacjach branżowych. 

Stowarzyszenie Branży Eventowej to jedna z najważniejszych i najbardziej aktywnych organizacji, zrzeszających podmioty, prowadzące szeroko rozumianą działalność eventową. Naszą siłą są nasi członkowie – firmy oraz osoby. Cieszymy się, że kolejna agencja znalazła się w gronie profesjonalnych, kreatywnych i zachowujących wysokie standardy podmiotów” – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE. 

Estancia Group tworzą event managerowie, współpracujący z doświadczonymi instruktorami i animatorami. Ostatnie trzy lata to ponad 100 projektów dla klientów z różnorodnych branż, m.in. finansowej, medialnej, kosmetycznej, telekomunikacyjnej, czy FMCG. Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju, a Estancia Group zajmuje się kompleksowym przygotowaniem – począwszy od konceptu kreatywnego, a na najbardziej nietypowej realizacji skończywszy.

„Kochamy eventy, kochamy ludzi, więc w ramach przystąpienia do SBE liczymy na kontakty z innymi specjalistami z naszej branży. Na pewno możliwość przedyskutowania różnych kwestii, poradzenia się nieco bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów jest dla ważna. Będziemy się także mocno angażować w projekty branżowe SBE” – mówi Karolina Turska – Fiszlak z Estancia Group.

INFORMACJA PRASOWANotatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz