EuroHotel Swarzędz - konferencja w jednej z siedmiu nowoczesnych sal.

EuroHotel Swarzędz - konferencja w jednej z siedmiu nowoczesnych sal.

Poznań jest miastem biznesowym, w którym dużo się dzieje. Wystawy, konferencje, pokazy, targi – to miasto żyje tego typu wydarzeniami. Jednak hałas, pośpiech i atmosfera dużego miasta nie sprzyja pracy ani skupieniu. Dlatego idealnym obiektem na organizację szkolenia czy konferencji jest EuroHotel Swarzędz tuż pod Poznaniem.

EuroHotel Swarzędz to nowoczesny obiekt oferujący profesjonalne zaplecze konferencyjne. Dzięki połączeniu sali konferencyjnej z miejscem noclegowym, uczestnicy mogą nie tylko zebrać nową wiedzę, ale również odpocząć od zgiełku Poznania, w spokojnej okolicy.

Wydawałoby się, że dojazd do niewielkiej miejscowości będzie utrudniony, nic jednak bardziej mylnego. Swarzędz posiada wiele możliwości, które pozwalają na łatwe i szybkie dotarcie do celu zarówno z Poznania (komunikacją miejską), jak i innych miast poprzez kolej PKP lub samochodem. Hotel stoi blisko międzynarodowej trasy E30 i drogi nr 5, która łączy Poznań z Gdańskiem.

Poza szeroką ofertą noclegową, która jest zdecydowanie dużym plusem, jeżeli chodzi o obiekty konferencyjne, oraz rewelacyjną restauracją, której pracownicy dbają o to, aby goście nie byli głodni w czasie pobytu, EuroHotel Swarzędz dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. W obiekcie znajduje się aż 7 klimatyzowanych wielofunkcyjnych sal idealnych na szkolenia, rozmowy między partnerami biznesowymi, ale też większe imprezy integracyjne czy bankiety branżowe. Sale dają wiele możliwości aranżacji oraz ustawień, w zależności od potrzeb i oczywiście specyfiki organizowanego wydarzenia. Dostęp do światła dziennego, z możliwością całkowitego zaciemnienia pomieszczeń to duży atut, światło i jego rodzaj ma wpływ na efektywność pracy, myślenie oraz samopoczucie, natomiast w ciemnych pomieszczeniach można komfortowo oglądać prezentowane przez prowadzącego treści czy filmy wyświetlane przez rzutnik.

Nowoczesny sprzęt multimedialny, znajdujący się w salach konferencyjnych pozawala na prowadzenie każdego spotkania na wysokim poziomie z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wyposażenie sal w EuroHotelu Swarzędz obejmuje profesjonalne nagłośnienie, ekran, projektor, oraz sprzęt audio-video. Duża liczba sal konferencyjnych, ich zróżnicowanie do co wielkości oraz sprzęt z którego można korzystać, to elementy, dzięki którym organizatorzy mają wiele możliwości, zarówno jeżeli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni, jak i sposób prowadzenia wydarzenia.

Wszystkie sale konferencyjne w EuroHotelu urządzone są elegancko i nowocześnie. Jasne barwy szarości, brak dużej ilości zdobień mebli czy dekoracji sprzyja skupieniu, ale również pozwala na aranżację wnętrza w sposób jakiego wymaga organizator. Jedyne dodatki jakie znajdują się w centrum konferencyjnym to pojedyncze obrazy oraz rośliny, które ożywiają stonowaną przestrzeń, dając współczesny charakter. Przytulności i ciepła dodają ciemne podłogi, które również są akcentem kolorystycznym na tle jasnych, biało - szarych ścian i mebli. Minimalizm w wystroju sal konferencyjnych powoduje, że wyglądają one profesjonalnie. Sale konferencyjno – szkoleniowe w EuroHotelu Swarzędz są różnią się od siebie wielkością, dzięki czemu można bardzo dobrze dopasować przestrzeń do wielkości grupy uczestników.

Po konferencji lub innym wydarzeniu organizowanym w obiekcie, uczestnicy mogą skorzystać z pięknego, dużego ogrodu. Odpoczynek na świeżym powietrzu pozytywnie wpłynie na samopoczucie gości. W ogrodzie jest również możliwość organizacji pikników firmowych czy imprez integracyjnych, co w ciepłe dni będzie wyjątkowo przyjemne. Goście mogą też porozmawiać przy grze w bilard, w specjalnie przeznaczonej do tego sali.

Konferencja, bankiet czy inne wydarzenie firmowe w EuroHotelu Swarzędz będzie niezapomnianym wydarzeniem, które pozwoli uczestnikom nie tylko zyskać wartościową wiedzę i nowe informacje lub zintegrować się z osobami z branży, ale też odpocząć od pośpiechu i wiru pracy, z jakim mają do czynienia na co dzień w dużych miastach.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz