Event dla Eventów

Event eventów, który zgromadzi ponad 3 tys. osób z branży obędzie się w Warszawie w dniach 7 i 8 października 2010 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. To coroczne już spotkanie branży eventowej odbywa się pod nazwą Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2010.

Podczas targów prezentowana będzie kompletna oferta usług i rozwiązań niezbędnych do organizacji dobrego eventu. W ramach wydarzeń towarzyszących odbędą się pokazy atrakcji eventowych, a także szkolenia i dyskusje merytoryczne dotyczące tematów istotnych dla branży. Udział w targach i imprezach towarzyszących jest bezpłatny dla osób z branży pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na www.targievent.pl. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, targi EVENT 2010 będą wydarzeniem ściśle ukierunkowanym na potrzeby osób zajmujących się organizowaniem imprez. Będą prezentowane oferty sprzętu technicznego, w tym nowinki techniczne, propozycje scenografii, oferty usług cateringowych, agencji tłumaczy, modelek i hostess, agencji fotograficznych i stylistów. Będą wystawiać się także miejsca eventowe oraz firmy świadczące usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Nie zabraknie propozycji różnorodnych nośników reklamowych wykorzystywanych w trakcie imprez, a jako grupy wspierające pojawią się także oferty gadżetów reklamowych produkowanych na potrzeby eventów i nietypowe produkcje z zakresu BTL. Prezentacje targowe będą odbywać się w czterech sekcjach tematycznych: rozrywka, bezpieczeństwo i porządek, techniki eventów oraz obiekty eventowe. W ramach tej ostatniej zostanie zorganizowany „Meeting bar”.

Targi Event 2010 po raz kolejny będą odbywać się w nowoczesnej hali Centrum Targowo-Kongresowego przy ul. Marsa 56C, które doskonale sprawdza się w organizacji dużych imprez targowych i eventów ze względu na łatwość aranżacji przestrzeni, możliwość zastosowania niestandardowych form, a także wjazdu samochodów ciężarowych. Centrum jest oddalone 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na miejsce można również dojechać komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

Osoby, które nie dokonają rejestracji on-line, będą to mogły zrobić w trakcie targów. Wówczas za karnet na 3-dni przedstawiciele branży zapłacą 30 zł, zaś za wstęp na jeden dzień – 20 zł. Więcej szczegółów dot. cennika na stronie www.targievent.pl.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum