Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
19.01.2016

Event sportowy w Hotelu Mistral Sport

Event sportowy w Hotelu Mistral Sport

Hotel Mistral Sport to nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w Gniewinie niedaleko Wejherowa. To właśnie tutaj podczas Euro 2012 spali, jedli i trenowali Mistrzowie Świata i Europy - piłkarze reprezentacji Hiszpanii.  

Dla grup zorganizowanych hotel przygotował szereg wyjątkowych atrakcji sportowych będących fantastyczna okazją dla uczestników konferencji do poznania się i pogłębienia wzajemnych relacji. Oferta dotyczy każdej grupy zorganizowanej liczącej od 20 do 100 osób, która będzie odbywać , konferencję w Hotelu Mistral Sport w terminie do 29 lutego 2016 roku.

Specjalna oferta obejmuje:
- dwugodzinne zajęcia rekreacyjne na świeżym powietrzu lub na hali sportowej (w zależności od pogody). Uczestnicy spotkania mają do wyboru mecz piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki oraz tenisa
- "Olimpiady na wesoło”. Wśród dyscyplin znajdują się wyścigi rzędów, przeciąganie liny, konkurs celności, tor przeszkód, „gra w dwa ognie”
- biegi dystansowe na bieżni
- zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Załoga hotelu zapewni dodatkowo cały niezbędny sprzęt sportowy, opiekę koordynatora zajęć, odpowiednie nagłośnienie, szatnie dla uczestników, wodę mineralną oraz pamiątkowe dyplomy.

Dodatkowo, odpłatnie, istnieje możliwość zorganizowania całego turnieju sportowego z asystą profesjonalnych sędziów i opieki medycznej, ubezpieczenia grupy, a także zorganizowania nagród dla zwycięzców w postaci medali, pucharów oraz innych gadżetów.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Marketingu Hotelu Mistral Sport:
tel. 58 738 68 01
[email protected]

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij