Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.09.2023

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023 to jedyny taki event skierowany do sprzedawców, event managerów oraz liderów sprzedaży w hotelach, obiektach eventowych i centrach konferencyjnych. To właśnie tutaj, w listopadzie, branża MICE spotka się, by wspólnie czerpać naukę z doświadczenia. To już piąta edycja Forum Horeca Idea, która stała się stałym punktem w kalendarzu jesieni, gdzie każde spotkanie ma swój nadrzędny motyw przewodni.

Tegoroczne hasło "Open Thinking" skupia się na dociekliwości wobec potrzeb, otwartości na nowe idee i technologie oraz umiejętności patrzenia na sprawy z różnych perspektyw. Prelegenci skupią się również na dobrostanie sprzedawców, które jest kluczowe dla efektywności tej branży. 

To dwudniowe forum rozpocznie się dwiema inspirującymi prelekcjami. Krzysztof Rzepkowski z Sandler Training Polska otworzy 2. sezon inspiracji w obszarze sprzedaży MICE, a Grzegorz Turniak pokaże siłę networkingu. Będą także kreatywne zadania i Sprzedażowy Czelendż, który wymagać będzie zbierania i wykorzystywania informacji z różnych obszarów realizacji wydarzeń. W trakcie intensywnych warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę gotową do wdrożenia.

W drugim dniu odważnie zmierzymy się z przyszłością w spotkaniu ze sztuczną inteligencją. Prof. Aleksandra Przegalińska podzieli się swoją ekspertyzą na temat wyzwań i korzyści stosowania nowych technologii w branży. Maciej Straus zaś poprowadzi otwartą dyskusję w ramach "Śniadań Mistrzów" na temat tego, w jaki sposób, a nie czy technologia zmieni branżę HoReCa i MICE.

Od 2022 roku wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko użytkowników programu Horeca Idea. Spotkamy się w formule luźnej i przyjaznej, bez zbędnego sztywnego dress code'u. Taka atmosfera sprzyja otwartości, szczerości i integracji.

Przyłącz się do nas na Forum Horeca Idea Open Thinking – Concordia Design Poznań – 16-17 listopada 2023!

Pełny program: Forum Horeca Idea

Link do rejestracji: Forum Horeca Idea

#fhi2023 #wspieramyrozwójbranży #openthinking #SprzedażowyCzelendż #ŚniadanieMistrzów

#eventowAInspiracja #supersprzedawca

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij