Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023 to jedyny taki event skierowany do sprzedawców, event managerów oraz liderów sprzedaży w hotelach, obiektach eventowych i centrach konferencyjnych. To właśnie tutaj, w listopadzie, branża MICE spotka się, by wspólnie czerpać naukę z doświadczenia. To już piąta edycja Forum Horeca Idea, która stała się stałym punktem w kalendarzu jesieni, gdzie każde spotkanie ma swój nadrzędny motyw przewodni.

Tegoroczne hasło "Open Thinking" skupia się na dociekliwości wobec potrzeb, otwartości na nowe idee i technologie oraz umiejętności patrzenia na sprawy z różnych perspektyw. Prelegenci skupią się również na dobrostanie sprzedawców, które jest kluczowe dla efektywności tej branży. 

To dwudniowe forum rozpocznie się dwiema inspirującymi prelekcjami. Krzysztof Rzepkowski z Sandler Training Polska otworzy 2. sezon inspiracji w obszarze sprzedaży MICE, a Grzegorz Turniak pokaże siłę networkingu. Będą także kreatywne zadania i Sprzedażowy Czelendż, który wymagać będzie zbierania i wykorzystywania informacji z różnych obszarów realizacji wydarzeń. W trakcie intensywnych warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę gotową do wdrożenia.

W drugim dniu odważnie zmierzymy się z przyszłością w spotkaniu ze sztuczną inteligencją. Prof. Aleksandra Przegalińska podzieli się swoją ekspertyzą na temat wyzwań i korzyści stosowania nowych technologii w branży. Maciej Straus zaś poprowadzi otwartą dyskusję w ramach "Śniadań Mistrzów" na temat tego, w jaki sposób, a nie czy technologia zmieni branżę HoReCa i MICE.

Od 2022 roku wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko użytkowników programu Horeca Idea. Spotkamy się w formule luźnej i przyjaznej, bez zbędnego sztywnego dress code'u. Taka atmosfera sprzyja otwartości, szczerości i integracji.

Przyłącz się do nas na Forum Horeca Idea Open Thinking – Concordia Design Poznań – 16-17 listopada 2023!

Pełny program: Forum Horeca Idea

Link do rejestracji: Forum Horeca Idea

#fhi2023 #wspieramyrozwójbranży #openthinking #SprzedażowyCzelendż #ŚniadanieMistrzów

#eventowAInspiracja #supersprzedawca

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz