Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
24.03.2016

Forum Menedżerów Służby Zdrowia w Warszawie

Forum Menedżerów Służby Zdrowia w Warszawie

Zapraszamy na piątą tegoroczną edycję Forum Menedżerów Służby Zdrowia organizowanego przez Mazowieckie Centrum Biznesowe. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia w Hotelu Czerniewski w Warszawie.

W trakcie warszawskiej odsłony spotkania, eksperci poruszą zagadnienia związane bezpośrednio z biznesową stroną zarządzania placówką medyczną.
Wśród partnerów merytorycznych znajdują się między innymi: Future MD, Kancelaria Fortak & Karasiński, Kancelaria APDK, Odo 24, Prawo i Wizerunek oraz Kancelaria Naworska Marszałek Jarzembska.

Tematyka wydarzenia obejmie ochronę danych osobowych, zasady prowadzenia dokumentacji (w wersji papierowej i elektronicznej), dotacje unijne, realizację i kontrolę umów z NFZ, współpracę z personelem medycznym, pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z pacjentami, nowe uprawnienia pielęgniarek i położnych, a także kwestie związane ze zgodą pacjenta na zabieg i z konsekwencjami prawnymi wynikającym z jej braku.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do dyrektorów szpitali i przychodni, kadry zarządzającej Prywatnymi Centrami Medycznymi oraz menedżerów placówek leczniczych.

Następne wydarzenia z cyklu:
16.06.2016 Gdańsk
06.09.2016 Olsztyn
29.09.2016 Opole
13.10.2016 Rzeszów
08.12.2016 Łódź

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij