Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.02.2020

Funkcjonalnie i kameralnie - Sala konferencyjna Trójka

Funkcjonalnie i kameralnie  - Sala konferencyjna Trójka

Mając w planach sukcesywne spotkanie biznesowe warto pokusić się o wybór przestrzeni stworzonej specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. To gwarancja odpowiedniego podejścia, funkcjonalnych warunków do pracy oraz - często - lokalizacji uwzględniającej potrzebę dobrej komunikacji z różnymi częściami miasta czy regionu. Taka charakterystyka cechuje właśnie Salę konferencyjną Trójka zlokalizowaną w nowoczesnym biurowcu Business Center K1, która to sprawdzi się doskonale wobec planów spotkań w kameralnym gronie.


Business Center K1 to dostosowany do współczesnych standardów budynek klasy A, który już od początków swojego istnienia stanowił unikatowy obiekt w całej okolicy, ze względu na innowacyjne rozwiązania inżynieryjne. Po dzień dzisiejszy jest to szczególne miejsce w Rybniku, cieszące się dobrą sławą wśród lokalnych kręgów branżowych. Cechuje je wysoki standard wnętrz z dużą ilością przeszkleń, a także doskonałe położenie - zaledwie w zasięgu kilku minut spacerem znajdziemy najważniejsze urzędy, zaś w odległości 400 metrów Dworzec PKP, czyli istotne udogodnienie dla przyjezdnych gości. Osoby korzystające z własnych aut mogą natomiast skorzystać z pojemnego parkingu obiektu, dostępnego pod najem wraz z salą.


Sala konferencyjna Trójka na 3 piętrze biurowca powstała z myślą o biznesowych rozmowach w wąskim gronie współpracowników, które to często wymagają odpowiedniej, sprzyjającej prywatności oprawy. Dostępna powierzchnia 30m2 pozwala na swobodną integrację 10 uczestników przy zastosowaniu różnej aranżacji miejsc siedzących.


Pomieszczenie jest klimatyzowane, a także wyposażone w takie udogodnienia jak duża szafa oraz dystrybutor wody. Walorem sprzyjającym tu dobremu samopoczuciu w czasie pracy są niewątpliwie wysokie okna, wpuszczające do środka dużą ilość dziennego światła, które jednak - w razie potrzeby - możemy ograniczyć. Wygodne meble wraz dostępnym sprzętem multimedialnym stwarzają komfortowe warunki nawet dla wielogodzinnych dyskusji bądź warsztatów.


Sam biurowiec również wyposażony został w pewne udogodnienia. Na piętro z salą konferencyjną można dostać się, korzystając aż z 4 wind. W budynku dostępna jest siłownia, bankomaty, a także restauracja, gdzie w spokojnej atmosferze możemy delektować się lunchem we włoskim stylu, a także pokusić się o deser z palety słodkości. Jeżeli zabraknie nam czasu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać posiłek na wynos.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij