Funkcjonalnie i kameralnie - Sala konferencyjna Trójka

Funkcjonalnie i kameralnie  - Sala konferencyjna Trójka

Mając w planach sukcesywne spotkanie biznesowe warto pokusić się o wybór przestrzeni stworzonej specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. To gwarancja odpowiedniego podejścia, funkcjonalnych warunków do pracy oraz - często - lokalizacji uwzględniającej potrzebę dobrej komunikacji z różnymi częściami miasta czy regionu. Taka charakterystyka cechuje właśnie Salę konferencyjną Trójka zlokalizowaną w nowoczesnym biurowcu Business Center K1, która to sprawdzi się doskonale wobec planów spotkań w kameralnym gronie.


Business Center K1 to dostosowany do współczesnych standardów budynek klasy A, który już od początków swojego istnienia stanowił unikatowy obiekt w całej okolicy, ze względu na innowacyjne rozwiązania inżynieryjne. Po dzień dzisiejszy jest to szczególne miejsce w Rybniku, cieszące się dobrą sławą wśród lokalnych kręgów branżowych. Cechuje je wysoki standard wnętrz z dużą ilością przeszkleń, a także doskonałe położenie - zaledwie w zasięgu kilku minut spacerem znajdziemy najważniejsze urzędy, zaś w odległości 400 metrów Dworzec PKP, czyli istotne udogodnienie dla przyjezdnych gości. Osoby korzystające z własnych aut mogą natomiast skorzystać z pojemnego parkingu obiektu, dostępnego pod najem wraz z salą.


Sala konferencyjna Trójka na 3 piętrze biurowca powstała z myślą o biznesowych rozmowach w wąskim gronie współpracowników, które to często wymagają odpowiedniej, sprzyjającej prywatności oprawy. Dostępna powierzchnia 30m2 pozwala na swobodną integrację 10 uczestników przy zastosowaniu różnej aranżacji miejsc siedzących.


Pomieszczenie jest klimatyzowane, a także wyposażone w takie udogodnienia jak duża szafa oraz dystrybutor wody. Walorem sprzyjającym tu dobremu samopoczuciu w czasie pracy są niewątpliwie wysokie okna, wpuszczające do środka dużą ilość dziennego światła, które jednak - w razie potrzeby - możemy ograniczyć. Wygodne meble wraz dostępnym sprzętem multimedialnym stwarzają komfortowe warunki nawet dla wielogodzinnych dyskusji bądź warsztatów.


Sam biurowiec również wyposażony został w pewne udogodnienia. Na piętro z salą konferencyjną można dostać się, korzystając aż z 4 wind. W budynku dostępna jest siłownia, bankomaty, a także restauracja, gdzie w spokojnej atmosferze możemy delektować się lunchem we włoskim stylu, a także pokusić się o deser z palety słodkości. Jeżeli zabraknie nam czasu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać posiłek na wynos.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz