Gadżety eventowe i reaktywacja rynku spotkań. Webinar dla branży już 21 czerwca.

Gadżety eventowe i reaktywacja rynku spotkań. Webinar dla branży już 21 czerwca.

Rynek spotkań powoli budzi się do życia, a z nim wszystkie branże pośrednio i bezpośrednio związane. Warto pomyśleć nie tylko o miejscu, w którym można zorganizować swoje wydarzenie, ale również o atrakcjach i upominkach dla uczestników. 

21 czerwca odbędzie się webinar "Eventy - Reaktywacja" organizowany przez Macma & Gadget Cafe, nad którym nasz serwis objął PATRONAT MEDIALNY. To już kolejne spotkanie online w wirtualnym studiu Gadget Cafe, w którym specjaliści od gadżetów i eventów rozmawiają o aktualnych trendach i nowych technologiach.

Z kolei firma Macma specjalizuje się w świecie gadżetów reklamowych. Od 2003 roku zajmuje się importem oraz dystrybucją upominków, znakowanych przy pomocy najnowocześniejszych metod.

Spotkanie poprowadzi Marcin Spitalniak, doświadczony ekspert Gadget Cafe, który od lat z wielką ciekawością śledzi trendy marketingowe. Jego pasją jest komunikacja wizualna, eventy i reklama. 

Wśród zaproszonych gości są m.in. przedstawiciele OOH Magazine: Monika Opałka (dyrektor sprzedaży) i Robert Załupski (dyrektor marketingu). Podczas webinaru podzielą się oni z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami na temat obecnej kondycji branży eventowej oraz jej perspektyw na odrodzenie po COVID-owym kryzysie.

Webinar transmitowany będzie na żywo od godziny 12:00 i będzie całkowicie bezpłatny. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się na stronie TUTAJ i nie zapomnieć o dacie wydarzenia :) Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli więc interesuje Was tematyka gadżetów reklamowych i temat reaktywacji branży eventowej po pandemii, warto się pośpieszyć i zarejestrować na wydarzenie. 

Spotkanie zakończy się dyskusją, wymianą doświadczeń. Będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu i ekspertom. Na uczestników czekają też atrakcyjne nagrody i promocje. 

Harmonogram webinaru:

12:00 - 12:05   Wprowadzenie 

12:05 - 12:10   Ekspert OOH Magazine - Jak branża eventowa podnosi się po kryzysie?

12:10 - 12:50   Prezentacja gadżetów reklamowych z kategorii:

  • w drodze na event
  • konferencje i szkolenia
  • wydarzenia plenerowe
  • upominki dla uczestników eventów

12:50 - 12:55   Podsumowanie

W imieniu organizatora i swoim serdecznie zapraszamy do udziału! Myślimy, że naprawdę WARTO!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz