Gdańskie gdansk4uMOBILE i GCBeVENT nagrodzone

Druga edycja Welcome Festival odbyła się w dniach 24-25 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas największego międzynarodowego festiwalu miejsc nagrodzone zostały projekty spełniające główne założenia trójkąta efektywności Brief (współpraca między sektorami:uczelnie, samorząd i biznes). Jedyne wyróżnienia dla Pomorza uzyskały mobilne aplikacje Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau - gdansk4uMOBILE i GCBeVENT.

Nie tylko dla turystów - gdansk4uMOBILE

Mobilny przewodnik gdansk4uMOBILE skierowany jest nie tylko dla przyjezdnych ale też mieszkańców Gdańska. Zwiedzać miasto można zarówno w trybie online jak i offline. Niezwykłym ułatwieniem dla użytkowników jest szereg funkcjonalności m.in geolokalizacja, kalendarz wydarzeń czy mobilny szlak "Top 100".

Eventowy GCBeVENT
Dla wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem stworzono GCBeVENT App. Jest to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji tego typu. Program jest użyteczny niezależnie od typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy gier miejskich). Ta bezpłatna aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej (które mogą równolegle funkcjonować dla jednego eventu) i aż czterech systemach operacyjnych (IOS, Android, Windows Phone, Blackberry). System składa się z panelu administracyjnego i aplikacji na smartfony.

- Prestiżowe wyróżnienie dla gdańskich projektów było efektem owocnej współpracy trzech sektorów: trójmiejskich uczelni, biznesu i samorządu. Cieszę się, że nasza praca została doceniona przez tak zacne jury i mam nadzieję, że wyróżnienie to będzie kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Gdańsk i Region - mówi Agata Ziller - Specjalista ds. Convention Bureau z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.


***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz