Gdańskie gdansk4uMOBILE i GCBeVENT nagrodzone

Druga edycja Welcome Festival odbyła się w dniach 24-25 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas największego międzynarodowego festiwalu miejsc nagrodzone zostały projekty spełniające główne założenia trójkąta efektywności Brief (współpraca między sektorami:uczelnie, samorząd i biznes). Jedyne wyróżnienia dla Pomorza uzyskały mobilne aplikacje Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau - gdansk4uMOBILE i GCBeVENT.

Nie tylko dla turystów - gdansk4uMOBILE

Mobilny przewodnik gdansk4uMOBILE skierowany jest nie tylko dla przyjezdnych ale też mieszkańców Gdańska. Zwiedzać miasto można zarówno w trybie online jak i offline. Niezwykłym ułatwieniem dla użytkowników jest szereg funkcjonalności m.in geolokalizacja, kalendarz wydarzeń czy mobilny szlak "Top 100".

Eventowy GCBeVENT
Dla wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem stworzono GCBeVENT App. Jest to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji tego typu. Program jest użyteczny niezależnie od typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy gier miejskich). Ta bezpłatna aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej (które mogą równolegle funkcjonować dla jednego eventu) i aż czterech systemach operacyjnych (IOS, Android, Windows Phone, Blackberry). System składa się z panelu administracyjnego i aplikacji na smartfony.

- Prestiżowe wyróżnienie dla gdańskich projektów było efektem owocnej współpracy trzech sektorów: trójmiejskich uczelni, biznesu i samorządu. Cieszę się, że nasza praca została doceniona przez tak zacne jury i mam nadzieję, że wyróżnienie to będzie kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Gdańsk i Region - mówi Agata Ziller - Specjalista ds. Convention Bureau z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.


***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum