Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
17.08.2021

Gorące powitanie w warszawskim hotelu Renaissance naszych olimpijczyków

Gorące powitanie w warszawskim hotelu Renaissance naszych olimpijczyków

14 krążków zdobyła nasza polska reprezentacja na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, tym samym zajmując 17. miejsce w klasyfikacji. Gdzie udali się nasi olimpijczycy po powrocie do kraju? Do Renaissance Warsaw Airport Hotel, w którym odbyły się specjalne konferencje prasowe, wywiady z mediami, huczne powitania i nawet tort urodzinowy :)

Tak, tak, tort urodzinowy! Bowiem nasza 3-krotna złota mistrzyni Anita Włodarczyk obchodziła swoje 35. urodziny. Szef kuchni Andrzej Bryk przygotował tort dla jubilatki w formie boiska do rzutu młotem z umieszczonymi 3 złotymi młotami.

Razem z Anitą do Polski 8 sierpnia przybyło również 15 innych medalistów olimpijskich. Przywitano ich już gorąco na Lotnisku Chopina. 


Wcześniej do kraju wróciły również srebrne wioślarki Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajda, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann, brązowy zapaśnik Tadeusz Michalik. 


Ostatnimi medalistkami, które powróciły do kraju były kajakarki w składzie: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska. Dziewczyny wywalczyły w Tokio brązowy medal w konkurencji K-4 500 m. Kilka dni przed tym sukcesem Karolina Naja i Anna Puławska zostały wicemistrzyniami olimpijskimi w konkurencji K-2 500 m. 


- Dzięki współpracy z PKOl i organizowanymi w hotelu Renaissance Warsaw Airport spotkaniami medalistów z mediami, mieliśmy możliwość bliższego kontaktu z zawodnikami i wspólnie z całym zespołem hotelu ogromnie cieszyliśmy się sukcesami naszych sportowców. Wszystkie wyzwania organizacyjne realizowaliśmy z wielką przyjemnością i motywacją. To był wspaniały, choć bardzo intensywny czas, i takie chwile pozostają w pamięci na zawsze – podsumowuje Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor generalna hotelu Renaissance.

Wnętrza Renaissance Warsaw Airport Hotel gościły naszych reprezentantów również przed wylotem do Tokio. Tutaj i w Courtyard by Marriott Warsaw Airport, czyli drugim warszawskim obiekcie należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego, spędzili czas nasi sportowcy przed ważnym lotem.

- To był ogromny zaszczyt gościć Polską Reprezentację Olimpijską przed wylotem do Tokio w naszych dwóch przylotniskowych hotelach Renaissance Warsaw Airport i Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a także podczas konferencji prasowych w hotelu Renaissance. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim i z tego, że staliśmy się malutką częścią tych wielkich sukcesów – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. 

Polski Holding Hotelowy jest partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij