Gorące powitanie w warszawskim hotelu Renaissance naszych olimpijczyków

Gorące powitanie w warszawskim hotelu Renaissance naszych olimpijczyków

14 krążków zdobyła nasza polska reprezentacja na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, tym samym zajmując 17. miejsce w klasyfikacji. Gdzie udali się nasi olimpijczycy po powrocie do kraju? Do Renaissance Warsaw Airport Hotel, w którym odbyły się specjalne konferencje prasowe, wywiady z mediami, huczne powitania i nawet tort urodzinowy :)

Tak, tak, tort urodzinowy! Bowiem nasza 3-krotna złota mistrzyni Anita Włodarczyk obchodziła swoje 35. urodziny. Szef kuchni Andrzej Bryk przygotował tort dla jubilatki w formie boiska do rzutu młotem z umieszczonymi 3 złotymi młotami.

Razem z Anitą do Polski 8 sierpnia przybyło również 15 innych medalistów olimpijskich. Przywitano ich już gorąco na Lotnisku Chopina. 


Wcześniej do kraju wróciły również srebrne wioślarki Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajda, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann, brązowy zapaśnik Tadeusz Michalik. 


Ostatnimi medalistkami, które powróciły do kraju były kajakarki w składzie: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska. Dziewczyny wywalczyły w Tokio brązowy medal w konkurencji K-4 500 m. Kilka dni przed tym sukcesem Karolina Naja i Anna Puławska zostały wicemistrzyniami olimpijskimi w konkurencji K-2 500 m. 


- Dzięki współpracy z PKOl i organizowanymi w hotelu Renaissance Warsaw Airport spotkaniami medalistów z mediami, mieliśmy możliwość bliższego kontaktu z zawodnikami i wspólnie z całym zespołem hotelu ogromnie cieszyliśmy się sukcesami naszych sportowców. Wszystkie wyzwania organizacyjne realizowaliśmy z wielką przyjemnością i motywacją. To był wspaniały, choć bardzo intensywny czas, i takie chwile pozostają w pamięci na zawsze – podsumowuje Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor generalna hotelu Renaissance.

Wnętrza Renaissance Warsaw Airport Hotel gościły naszych reprezentantów również przed wylotem do Tokio. Tutaj i w Courtyard by Marriott Warsaw Airport, czyli drugim warszawskim obiekcie należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego, spędzili czas nasi sportowcy przed ważnym lotem.

- To był ogromny zaszczyt gościć Polską Reprezentację Olimpijską przed wylotem do Tokio w naszych dwóch przylotniskowych hotelach Renaissance Warsaw Airport i Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a także podczas konferencji prasowych w hotelu Renaissance. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim i z tego, że staliśmy się malutką częścią tych wielkich sukcesów – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. 

Polski Holding Hotelowy jest partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. 

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz