Green Business Center w Warszawie. Nowe sale szkoleniowo-konferencyjne

Green Business Center w Warszawie. Nowe sale szkoleniowo-konferencyjne

Od 1 września 2020 r. oddajemy do dyspozycji naszych Klientów nowe sale szkoleniowe oraz salę konferencyjną. Spotkania, konferencje, warsztaty i inne wydarzenia biznesowe  w otoczeniu ekologicznego anturażu… skoncentrowaliśmy się na stworzeniu pewnego rodzaju kameralnej i „roślinnej dżungli miejskiej”. W kolejnym obiekcie pozostajemy wierni naszym pierwotnym założeniom… rozwijamy się w tym samym kierunku, w którym rozpoczęliśmy naszą przygodę i włożyliśmy całe serce, by powołać do życia nietuzinkowe miejsce na mapie warszawskich obiektów konferencyjnych!

Nowe sale szkoleniowe mieszczą się w tym samym budynku, z wejściem od ul. Leszno 14 w Warszawie, na 2 piętrze. Więcej powierzchni – więcej możliwości! 

W nowych salach szkoleniowo-konferencyjnych zaprojektowaliśmy komfortowe części wspólne, gdzie organizowany przez nas serwis kawowy i/lub lunch w formie bufetu jest przygotowany z bio produktów. Nasze standardowe pakiety konferencyjne są PREMIUM. Świeże owoce, przekąski, napoje zimne i gorące, ziarnista kawa z palarni kaw czy wypiekane ciasteczka. Cenimy sobie elastyczność – komponujemy przerwy kawowe również na życzenie Organizatora wydarzeń. Co więcej, z części wspólnych Uczestnicy wydarzeń mogą bezpośrednio wyjść na taras.


W pełni wyposażone centrum szkoleniowe, z profesjonalnym sprzętem multimedialnym, wygodne fotele, kanapy, piłkarzyki, gry, gazety lub książki i wiele innych. A wszystko to w otoczeniu mchu oraz ogromnej ilości roślin. 


Co nas wyróżnia? 

Nie zapominamy o najważniejszym, czyli odpowiednia komunikacja przed i po wydarzeniach. Działamy w branży od kilku lat i doskonale zdajemy sobie sprawę, że Organizatorzy wydarzeń potrzebują kompleksowej obsługi, transparentnej współpracy i zadbania o każdy szczegół.  Biorąc pod uwagę obecną sytuację jesteśmy przygotowani, by funkcjonować w nowych ograniczeniach sanitarnych (więcej o tym przeczytasz KLIKNIJ TUTAJ).

NOWE sale szkoleniowe i konferencyjne w Green Business Center od 1 września 2020 r.:

Sala konferencyjna Space Thinking 1+2 – 130 mkw

W wyposażeniu m.in. rzutnik, laptop, ekran elektryczny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie, flipchart + papier, mobilna ściana akustyczna, która pozwala na podział sali na dwie części, co znakomicie sprawdza się przy wydarzeniach połączonych z prelekcji i działań warsztatowych, kreatywna aranżacja, dowolne ustawienie sali i/lub dodatkowe wyposażenie, zgodnie z potrzebami Organizatora


Sala szkoleniowa Space Thinking 1 -  70 mkw

W wyposażeniu: m.in. rzutnik, laptop, ekran elektryczny, profesjonalne nagłośnienie, flipchart + papier, kreatywne artykuły papiernicze, dowolne ustawienie sali, zarówno w formie standardowej, jak i chillout room i/lub dodatkowe wyposażenie, zgodnie z potrzebami OrganizatoraSala szkoleniowa Space Thinking 2 -  60 mkw

W wyposażeniu: m.in. rzutnik, laptop, profesjonalne nagłośnienie, flipchart + papier, kreatywne artykuły papiernicze, dowolne ustawienie sali, zarówno w formie standardowej, jak i chillout room, i/lub dodatkowe wyposażenie, zgodnie z potrzebami Organizatora


Sala szkoleniowa Design Thinking – 40 mkw

W wyposażeniu m.in. rzutnik, tablica interaktywna, profesjonalne nagłośnienie, kreatywne artykuły papiernicze, flipchart + papier, kreatywna aranżacja, zarówno w formie standardowej, jak i chillout room, dowolne ustawienie sali i/lub dodatkowe wyposażenie, zgodnie z potrzebami Organizatora 


Zobacz naszą WIZYTÓWKĘ!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz