Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Poprzedni poniedziałek był dniem, który na zawsze pozostanie w historii Grupy Hotele Nadmorskie. To właśnie wtedy, podczas niezwykle prestiżowej Gali Luksusowa Marka Roku, ich praca, pasja i nieustanny wysiłek zostały ukoronowane tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". To nie tylko zwycięstwo, lecz także zaszczyt, który przychodzi po latach ciężkiej pracy, innowacji i niezachwianej wiary w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń. Serdecznie gratulujemy!

Luksusowa Marka Roku to nie tylko kolejne wyróżnienie. To okazja do spotkania najwybitniejszych przedstawicieli świata biznesu, pasjonatów luksusu oraz mediów, którzy zgromadzili się na uroczystej gali w sercu Warszawy, w Hotelu Renaissance Warsaw Airport. Tam, w blasku reflektorów, Grupa Hotele Nadmorskie dołączyła do grona najwybitniejszych laureatów, reprezentując nie tylko siebie, lecz także jakość, luksus i zaangażowanie w branży.

Dyrektor Generalny Grzegorz Szymański, reprezentując grupę, z dumą przyjął statuetkę, symbol wieloletniej ciężkiej pracy zespołu oraz oddania klientom, którzy znaleźli w hotelach miejsce do rodzinnych wakacji, strategicznych spotkań biznesowych czy relaksu w najlepszym wydaniu.


Grupa Hotele Nadmorskie, składająca się z trzech komfortowych ośrodków: Hotel Senator w Dźwirzynie, Hotel Unitral w Mielnie oraz Hotel Lidia w Darłowie, od lat buduje reputację miejsc nie tylko pełnych luksusu, ale także profesjonalizmu i serdeczności. To miejsca doceniane przez ekspertów i nagradzane za jakość usług.  Hotele co roku zdobywają prestiżowe nagrody i certyfikaty, potwierdzające, że są miejscami idealnymi zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i na spotkania biznesowe. Są również wymieniane wśród najlepszych z branży Medical Wellness & SPA.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że ten sukces to efekt pasji, nieustającego dążenia do doskonałości i troski o każdy detal, tworząc niezapomniane doświadczenia dla każdego gościa. To kolejny krok ku doskonałości, a nagroda Luksusowej Marki Roku 2023 jest tylko jednym z etapów tej wyjątkowej podróży! Ich historia triumfu niech będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia doskonałości i tworzenia niezapomnianych przeżyć dla innych. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz