Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Poprzedni poniedziałek był dniem, który na zawsze pozostanie w historii Grupy Hotele Nadmorskie. To właśnie wtedy, podczas niezwykle prestiżowej Gali Luksusowa Marka Roku, ich praca, pasja i nieustanny wysiłek zostały ukoronowane tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". To nie tylko zwycięstwo, lecz także zaszczyt, który przychodzi po latach ciężkiej pracy, innowacji i niezachwianej wiary w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń. Serdecznie gratulujemy!

Luksusowa Marka Roku to nie tylko kolejne wyróżnienie. To okazja do spotkania najwybitniejszych przedstawicieli świata biznesu, pasjonatów luksusu oraz mediów, którzy zgromadzili się na uroczystej gali w sercu Warszawy, w Hotelu Renaissance Warsaw Airport. Tam, w blasku reflektorów, Grupa Hotele Nadmorskie dołączyła do grona najwybitniejszych laureatów, reprezentując nie tylko siebie, lecz także jakość, luksus i zaangażowanie w branży.

Dyrektor Generalny Grzegorz Szymański, reprezentując grupę, z dumą przyjął statuetkę, symbol wieloletniej ciężkiej pracy zespołu oraz oddania klientom, którzy znaleźli w hotelach miejsce do rodzinnych wakacji, strategicznych spotkań biznesowych czy relaksu w najlepszym wydaniu.


Grupa Hotele Nadmorskie, składająca się z trzech komfortowych ośrodków: Hotel Senator w Dźwirzynie, Hotel Unitral w Mielnie oraz Hotel Lidia w Darłowie, od lat buduje reputację miejsc nie tylko pełnych luksusu, ale także profesjonalizmu i serdeczności. To miejsca doceniane przez ekspertów i nagradzane za jakość usług.  Hotele co roku zdobywają prestiżowe nagrody i certyfikaty, potwierdzające, że są miejscami idealnymi zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i na spotkania biznesowe. Są również wymieniane wśród najlepszych z branży Medical Wellness & SPA.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że ten sukces to efekt pasji, nieustającego dążenia do doskonałości i troski o każdy detal, tworząc niezapomniane doświadczenia dla każdego gościa. To kolejny krok ku doskonałości, a nagroda Luksusowej Marki Roku 2023 jest tylko jednym z etapów tej wyjątkowej podróży! Ich historia triumfu niech będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia doskonałości i tworzenia niezapomnianych przeżyć dla innych. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!
Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Hotelu Remes Sport & Spa, ukrytego w spokojnej oazie pod Poznaniem! Ten elegancki obiekt to idealne miejsce na konferencje i szkolenia biznesowe, które zapewnią Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję