Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.10.2015

Halloween w Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness

Halloween w Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness

Hotel Azzun Orient SPA & Wellness położony jest w Barczewie około 20 km od Olszytyna. Unikalny wystrój, wysoki komfort i bogata strefa SPA & Wellness zachęca osoby dbające o spokój i dobre samopoczucie. Z uwagi na zbliżające się Halloween hotel przygotował dla Gości wyjątkową ofertę.

Oferta obejmuje dwudobowy pobyt w komfortowym, bogato wyposażonym, dwuosobowym pokoju. Dzieci do 5 roku życia nie obowiązuje żadna opłata za nocleg. Specjalna oferta przewiduje dwa halloweenowe bufety śniadaniowe oraz dwie obiadokolacje.

Najważniejszym elementem Weekendu Halloween jest Upiorne Halloween Party w nocy z piątku na sobotę, które będzie miała miejsce w godzinach 20:00 - 2:00. Przebierana impreza to wspaniała zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

Z myślą o najmłodszych odbędzie się także program Cukierek albo psikus. Dzieci będą tworzyły lampiony i słodycze. Będą konkursy, wróżby i nagrody na najstraszniejszą halloweenową maskę. Dzieciaki również będą miały swoją imprezę - Mini Disco z wesołymi duchami. Zabawa Cukierek albo psikus będzie miała miejsce w sobotę od 15:00 do 19:00.

W ramach pakietu Goście otrzymają także powitalnego drinka oraz możliwość wzięcia udziału w zajęciach fit w hotelowym basenie. Na wszystkich Gości czekają także strefy termalne AZZUN, basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą, basen dla dzieci, przestronne jacuzzi, grota muzyczna, solanki, sauny i łaźnie, bilard, tenis stołowy, grzybobrania i wiele innych znakomitych atrakcji.

Szczegóły oferty dostępne są na www.azzun.pl.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij