Hampton by Hilton w Świnoujściu oficjalnie otwarty

Wczoraj, 19 lipca 2012 roku, w Świnoujściu odbyło się uroczyste otwarcie hotelu Hampton by Hilton. To pierwszy hotel z tej sieci w Polsce. By podkreślić doniosłość wydarzenia na imprezę zaproszono wiele znanych osobistości.

Mimo, że Goście odwiedzają hotel już od kilku tygodni, na oficjalne przecięcie wstęgi trzeba było trochę poczekać. Uroczyste otwarcie odbyło się 19 lipca 2012. Jak zapewniają uczestnicy - na takie przyjęcie warto było czekać.

Swoją obecnością otwarcie uświetnili dostojni goście, m.in: bp. Tadeusz Pieronek, Janusz Gajos oraz Hanna Bakuła. Chcąc podkreślić domową atmosferę, jaka panuje w hotelu, gości już przy wejściu witała dyrektor generalna hotelu – Małgorzata Kraśniewska, dyrektor ds. sprzedaży – Marlena Szczecińska oraz dyrektor ds. rozwoju biznesu hotelowego Agata Schmidt.

Przecięcie czerwonej wstęgi przypadło Prezydentowi Miasta Świnoujścia Januszowi Żmurkiewiczowi, Dyrektor Rozwoju na Europę Wschodnią Magdalenie Sekutowskiej, Ulrichowi Widmerowi vice prezesowi oraz Szymonowi Schmidtowi prezesowi Platan Hotel.

Czas umilała gościom oprawa artystyczna – wystawa prac Henryka Sawki oraz fotografii bp. Tadeusza Pieronka, Janusza Gajosa, Hanny Bakuły i Sławomira Golonko. Jednak wydarzeniem wieczoru był występ polsko-francuskiego duetu Axoum Duo, której muzyka porwała publiczność.

Hampton by Hilton to pierwszy uroczyście otwarty hotel z sieci Hilton w Polsce. Pozostałe powstają w Warszawie, Gdańsku, Rzeszowie oraz Krakowie. Hampton by Hilton Świnoujście dysponuje 104 pokojami zaprojektowanymi w nowoczesnym stylu. W obiekcie znajduje się także zaplecze konferencyjne, siłownia oraz restauracja.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum