Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.08.2018

HAVET Hotel Resort & Spa***** Dźwirzyno

HAVET Hotel Resort & Spa***** Dźwirzyno

Sosnowy las, naturalna wydma i bliskość szerokiej, piaszczystej plaży–wszystko to sprawia, że HAVET Hotel Resort & Spa***** w Dźwirzynie jest idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych. 

W takich warunkach, z dala od miejskiego zgiełku, można mieć pewność, że spotkanie nie tylko przyniesie wymierne korzyści biznesowe, ale również pozwoli odetchnąć i odpocząć, korzystając z unikalnego mikroklimatu i wyjątkowego otoczenia przyrody.

Obiekt dysponuje 133 pokojami i apartamentami, w których można pomieścić w komfortowych warunkach ok. 260 Gości. Dla najbardziej wymagających są pokoje o najwyższym standardzie, w tym apartamenty dwu– i trzypokojowe z widokiem na morze oraz apartamenty z prywatnym jacuzzi na tarasie, które cieszą się szczególnym uznaniem Gości konferencyjnych.


Do wyboru są sale konferencyjne:

- Milk & Coffee - do 220 osób (w układzie teatralnym), którą można podzielić na 2 mniejsze, tj. Coffee (do 150 osób) i Milk (do 70 osób),

- Salt & Pepper  - do 50 osób (w układzie teatralnym) , którą można podzielić na 2 mniejsze, tj. Salt (do 20 osób) i Pepper (do 30 osób),

Każda sala konferencyjna jest wyposażona w pełne zaplecze audiowizualne, na które składa się projektor z ekranem, nagłośnienie i mikrofony, flipchart oraz dostęp do Wi-Fi. Sale są klimatyzowane i istnieje możliwość ich zaciemnienia.

W ofercie postawiono na maksymalne wykorzystanie nadmorskiego położenia i atrakcji związanych z morzem, unikalną w skali kraju wydmą i okalającym hotel lasem sosnowym. Obiekt specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez integracyjnych, takich jak terenowe zajęcia motywacyjne i teambuildingowe czy wyprawy morskie. Pracownicy są otwarci na sugestie Klienta, a jedyne, co ogranicza, to tylko wyobraźnia.


HAVET Hotel Resort & Spa***** to także luksusowy kompleks wodno-termalny z basenami o powierzchni ponad 300. W jego skład wchodzą też podwodne gejzery, strefa jacuzzi, sauny i łaźnie parowe oraz grota solna. Gościom szczególnie polecany jest szeroki wachlarz ekskluzywnych zabiegów w Strefie Spa, z prywatną strefą HAMMAM włącznie. Wykwalifikowani masażyści i fizjoterapeuci zadbają o relaks Gości i regenerację ciała oraz ducha po wyczerpujących obradach konferencyjnych. Bogata oferta zabiegów sprawia, że każdy może liczyć na odrobinę wytchnienia i odpoczynku od codziennego zabiegania wielkiego świata.

Gastronomia Hotelu HAVET jest jego wizytówką. Łączy tradycyjną kuchnię polską z najlepszymi i najbardziej wykwintnymi smakami całego świata. Dania przygotowywane są ze świeżych regionalnych produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu kucharze są pewni ich wysokiej jakości po to, by sprostać wymaganiom Gości. W przestrzeniach gastronomicznych można zorganizować duże bankiety, uroczyste kolacje, a także mniejsze, kameralne spotkania. Największą atrakcją w okresie letnim jest beach bar, w którym serwowane są zarówno napoje, jak i ciepłe oraz zimne przekąski. Szum fal, ciepło słońca i łagodny wiatr sprawią, że można w pełni rozkoszować się pobytem nad Bałtykiem.


W obiekcie na pierwszym miejscu stawia się zawsze bezpieczeństwo i komfort Gości. Wybierając HAVET Hotel Resort & Spa***** w Dźwirzynie na organizację konferencji, szkolenia czy imprezy integracyjnej, można mieć pewność realizacji usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy zadbają o to, by organizatorzy i uczestnicy skupili się na tym, co najważniejsze, dzięki czemu spotkania z kontrahentami czy imprezy integracyjne z pracownikami zaowocują wymiernymi efektami. Do każdego Klienta obiekt podchodzi indywidualnie i wspólnie wypracowuje najlepszą opcję pobytu w Hotelu i towarzyszących mu atrakcji.

HAVET Hotel Resort & Spa*****

ul. Wyzwolenia 29, 78-131 Dźwirzyno, Polska

tel. +48 664 740 109, +48 94 711 36 80

e-mail: [email protected]

POWRÓT
HAVET HOTEL Resort & SPA *****
HAVET HOTEL Resort & SPA *****

Dźwirzyno
zachodniopomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij