Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.09.2022

Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów - hotel w centrum natury

Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów - hotel w centrum natury

Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów to wyjątkowy obiekt, który z jednej strony wyróżnia się biznesowo-konferencyjnym charakterem, a z drugiej nie brakuje mu też rysu rekreacyjnego. Co to dokładnie oznacza? Mniej więcej tyle, że każdy jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Hotel ten powstał w 2007 roku i od tego czasu zdążył już zdobyć serca tysięcy klientów. Znajduje się on w podwarszawskim Józefowie, zaledwie 4 kilometry od granicy ze stołecznym miastem.

Ów obiekt stale się rozwija i zdecydowanie nie zwalnia tempa. W 2019 roku została tam przeprowadzona modernizacja terenu, na którym w dodatku powstały nowe inwestycje. Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów stanowi naprawdę świetny wybór na konferencje pod Warszawą.

Poniżej opisaliśmy ofertę tego miejsca, która jest kompleksowa i niezwykle atrakcyjna. Przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr! Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto jest zorganizować spotkanie biznesowe w tym właśnie obiekcie. Zapraszamy do lektury!


Sale konferencyjne w podwarszawskim Józefowie

Obiekt ten jest idealnym miejscem do organizacji różnorodnych spotkań biznesowych. Z powodzeniem mogą się w nim odbyć wszelkie konferencje, szkolenia, sympozja, wykłady czy prezentacje. Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów do dyspozycji gości oddaje 12 nowoczesnych sal konferencyjnych o różnej wielkości. Znajduje się tam również przestronne foyer z szatnią. Sale konferencyjne w Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów zostały w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęty. Pomieszczenia są także klimatyzowane, jasne, przestronne oraz posiadają dostęp do światła dziennego. Centrum Konferencyjne obiektu zapewnia również system totemów multimedialnych i telewizji hotelowej.


Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla organizatorów wydarzeń! Otóż na terenie obiektu znajduje się unikatowy namiot sferyczny o powierzchni 515 m2. Mogą się w nim odbyć wszelkie eventy firmowe oraz imprezy integracyjne, które goście zapamiętają na długie lata. Warto przy tym dodać, że nad organizacją przedsięwzięć czuwa indywidualny opiekun z ramienia obiektu, dzięki czemu każdy event jest dopracowany w najmniejszym detalu.


Obiekt na konferencje w podwarszawskim Józefowie

Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, jak już wcześniej wspomnieliśmy, leży w bardzo korzystnej lokalizacji. Otacza go przepiękna natura, w tym malownicza rzeka. Jednocześnie jednak jest on dobrze skomunikowany ze stolicą, ponieważ od jej centrum dzieli go jedynie 30 kilometrów. Poza atrakcyjną lokalizacją i równie imponującym zapleczem konferencyjnym, obiekt zapewnia też 299 miejsc noclegowych w 148 niezwykle eleganckich pokojach. Wśród nich znalazły się zarówno pokoje standardowe, jak i executive oraz bardzo wygodne apartamenty. Trzeba też podkreślić, że hotel został przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Goście obiektu mogą również liczyć na zaplecze gastronomiczne, które składa się z fantastycznej restauracji, baru i klimatycznej kawiarni. Posiłki serwowane w hotelu wyróżniają się smakiem, zapachem, świeżością oraz formą podania. Nie mamy wątpliwości co do tego, że zrobią one wrażenie nawet na najbardziej wymagających smakoszach. Dodatkowo w sezonie letnim działa tam strefa grill house, a także wydzielone zostało miejsce na ognisko.


Niepowtarzalne atrakcje

W obiekcie można również skutecznie wypocząć lub po prostu połączyć pracę z relaksem. Przestrzeń Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów doskonale sprawdza się też jako tło integracji firmowych. Czeka tam 11 ha terenu piknikowego, na którym mogą się odbyć wszelkie imprezy nawet na 5000 osób. Wśród dodatkowych atrakcji obiektu znajduje się m.in. ekskluzywne SPA oraz Centrum Delphinus z basenem, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową i Mini Gym. Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów oferuje również jedyne na Mazowszu profesjonalne pole do gry w minigolfa sportowego. To jednak jeszcze nie koniec propozycji! Otóż goście znajdą tam również strefę hamaków, korty tenisowe, szachy pod chmurką oraz różnorodne atrakcje dla dzieci, w tym pokój i plac zabaw.


Koniecznie zapoznaj się z wizytówką obiektu, aby dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółów!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij