Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

W tym artykule przeniesiemy się do wyjątkowego świata Trylogii, miejscu gdzie historia splata się z nowoczesnością, a natura otula każdy krok swoim spokojem i urokiem. To tu, na malowniczym terenie pomiędzy rzeką a lasem, gdzie natura tańczy w harmonii z ludzką pomysłowością, znajduje się ten niezwykły obiekt. Inspiracją dla jego powstania był niezapomniany geniusz Henryka Sienkiewicza i jego monumentalna Trylogia, której duch i klimat odżywają w każdym zakamarku tego miejsca.

Odwiedzając Hotel Trylogia, przeniesiesz się w świat filmowych produkcji, gdzie zdjęcia z planów filmowych Sienkiewiczowskich epopei stanowią dekorację wnętrz, a muzeum pełne jest oryginalnych strojów, broni i rekwizytów filmowych. Wnętrza hotelu są niczym podróż w czasie, gdzie drewno, kamień i cegła łączą się w harmonijną całość, a liczne wyroby rękodzieła zdobią ściany, przywołując ducha minionych epok.

Poniżej napisaliśmy więcej o ofercie tego obiektu, reprezentującego hotele na konferencje w województwie mazowieckim. Koniecznie zostań z nami!


Sale konferencyjne pod Warszawą

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 4 przestronne sale konferencyjne, gotowe na przyjęcie każdego wydarzenia biznesowego. Od sali Książęcej po Rycerską, każda z nich wypełniona jest profesjonalnym wyposażeniem, zapewniającym komfort i funkcjonalność. A dla tych, którzy organizują targi branżowe, hotel gotowe rozwiązanie w postaci trzech połączonych sal o imponującej łącznej powierzchni 1400m2. Przechodzenie między nimi odbywa się w komfortowej, ogrzewanej przestrzeni, zapewniając wygodę nawet w trudniejszych warunkach pogodowych.


Podkreślenia wymaga fakt, iż sale konferencyjne w Hotelu Trylogia zaaranżowane zostały w taki sposób, aby sprzyjać efektywnej pracy. Ich wnętrza są więc nie tylko stylowo urządzone, ale także odpowiednio oświetlone i nagłośnione. Dodatkowo możesz mieć pewność, że obsługa obiektu traktuje każdy event w indywidualny sposób, co stanowi kolejny atut!


Hotele pod Warszawą

Ten hotel otoczony jest przez malowniczą scenerię, gdzie rzeka szumi swoje opowieści, a las skrywa tajemnice, czekając aż odkryją je goście. Oferuje on 110 miejsc noclegowych, gdzie każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, gwarantujące przyjemny wypoczynek. A śniadanie w formie bufetu szwedzkiego wliczone w cenę noclegu to doskonały początek każdego dnia.W praktyce to nie tylko klimatyczne pokoje i profesjonalne sale konferencyjne czynią obiekt wyjątkowy. To również doskonała kuchnia, inspirowana polską tradycją kulinarną, podana w nowoczesnym wydaniu. Restauracja Dwór Rozłogi, odwzorowująca posiadłość Kurcewiczów z "Ogniem i Mieczem", to miejsce nie tylko dla podniebienia, ale i dla duszy. W obiekcie z pewnością odkryjesz nowe wymiary smaku, gdzie każdy kęs jest podróżą przez bogactwo polskiej kuchni. A ponadto wieczorami, od czwartku do niedzieli, wnętrza i otoczenie restauracji ożywają dźwiękami muzyki na żywo, dopełniając doznań kulinarnych. 


Jeśli poczujesz potrzebę oddechu na łonie natury, to tereny wokół hotelu są otwarte dla Twojej eksploracji. Rozległe ogrody, muzeum filmowe Jerzego Hoffmana, urokliwy staw z promenadą, boiska do sportów plażowych czy profesjonalne boisko z żywą murawą - to tylko niektóre z atrakcji, które tam czekają. W Trylogii każdy moment jest wyjątkowy, każde wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem, a każdy gość jest mile widziany!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum