Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Niektóre firmy nie posiadają odpowiedniego miejsca na zorganizowanie spotkania dla swoich pracowników w komfortowych warunkach. Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje – firmy muszą znaleźć miejsce dla tego typu eventów. Całe szczęście nie wiąże się to z koniecznością wynajmowania dodatkowych pomieszczeń na stałe, gdyż hotele i centra kongresowe wyszły naprzeciw takim potrzebom. Chcąc zorganizować konferencję w województwie śląskim nie można nie pomyśleć o Hotelu Altus Prestige w Katowicach. Ten 4-gwiazdkowy hotel położony jest w samym centrum miasta i to w najwyższym, najbardziej okazałym budynku, z którego okien rozciąga się niesamowity widok na panoramę miasta.

W tym przestronnym i nowoczesnym budynku Hotelu Altus Prestige znajduje się centrum konferencyjne spełniające wymogi każdego klienta. Osiem klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszy, najlepszej klasy sprzęt audiowizualny to aż 600 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej. Wszystkie sale mieszczą się na jednym piętrze. Do każdej z nich prowadzi osobne wejście z jednego, wspólnego korytarza. Do dyspozycji gości jest też foyer o powierzchni 136 metrów kwadratowych a także windy. Dzięki mobilnemu systemowi ścian, pomieszczenia można dowolnie łączyć. W największej konfiguracji w sali pomieści się nawet 300 osób.  Obsługa Hotelu oferuje w pakiecie konferencyjnym przerwy kawowe oraz elegancki lunch. W Hotelu Altus Prestige znajduje się też boardroom idealnie nadający się na mniejsze spotkania np. rekrutacyjne. Cały Hotel wyposażony jest w bezprzewodowy internet, co pozwala m.in. na konferencje online. Konferencje w Hotel Altus Prestige zostały docenione przez wielu zadowolonych klientów. Nie należy zapominać też o tym, że zyskał on wiele cennych rekomendacji na stronach internetowych, w tym również na portalu MojeKonferencje.pl.Restauracja znajdująca się w Hotel Altus Prestige zapewnia bogate menu kuchni śląskiej oraz międzynarodowej przeznaczone dla gości hotelowych, klientów indywidualnych i zorganizowanych grup. Po szkoleniu lub spotkaniu biznesowym to komfortowe miejsce idealnie nadaję się na zamówienie pożywnego obiadu spośród rozbudowanej listy wykwintnych dań.
Hotel Altus Prestige posiada 150 pokoi w standardzie 4-gwiazdkowym. W sumie pokoje mogą pomieścić nawet 300 osób. Dla komfortu wszystkich gości wprowadzono podział pomieszczeń sypialnych na te dla osób palących i osób niepalących. Wszystkie pokoje zlokalizowane zostały na najwyższych piętrach hotelu po to, by zapewnić Gościom widok na całe miasto przez panoramiczne okna.

Pomieszczenia w Hotel Altus Prestige posiadają system udogodnień. Jednym z nich jest klimatyzacja zapewniająca odpowiednią temperaturę we wszystkich salach. Ponadto Hotel udostępnia miejsca na 3-poziomowym parkingu podziemnym. Może się tam pomieścić do 560 pojazdów. By zapewnić komfort wszystkim gościom Hotel Altus Prestige przygotował pomieszczenia w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Ulokowanie Hotelu w centrum miasta to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących poznać najważniejsze miejsce w Katowicach. Dodatkowymi atrakcjami Hotelu jest siłownia, centrum fitness i squash – dzięki nim Goście mogą aktywnie spędzić czas uprawiając ulubione sporty. Atrakcyjna jest również bliskość centrum handlowego.

Hotel Altus Prestige to 4-gwiazdkowy obiekt idealny na zorganizowanie każdego spotkania biznesowego. Świadczą o tym nie tylko dogodna lokalizacja, ale również przestronność i możliwości sal, profesjonalna obsługa, oferta cateringowa oraz bogata oferta zachęcająca do aktywnego spędzenia czasu po konferencji.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz