Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie
18.09.2017

Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Niektóre firmy nie posiadają odpowiedniego miejsca na zorganizowanie spotkania dla swoich pracowników w komfortowych warunkach. Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje – firmy muszą znaleźć miejsce dla tego typu eventów. Całe szczęście nie wiąże się to z koniecznością wynajmowania dodatkowych pomieszczeń na stałe, gdyż hotele i centra kongresowe wyszły naprzeciw takim potrzebom. Chcąc zorganizować konferencję w województwie śląskim nie można nie pomyśleć o Hotelu Altus Prestige w Katowicach. Ten 4-gwiazdkowy hotel położony jest w samym centrum miasta i to w najwyższym, najbardziej okazałym budynku, z którego okien rozciąga się niesamowity widok na panoramę miasta.

W tym przestronnym i nowoczesnym budynku Hotelu Altus Prestige znajduje się centrum konferencyjne spełniające wymogi każdego klienta. Osiem klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszy, najlepszej klasy sprzęt audiowizualny to aż 600 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej. Wszystkie sale mieszczą się na jednym piętrze. Do każdej z nich prowadzi osobne wejście z jednego, wspólnego korytarza. Do dyspozycji gości jest też foyer o powierzchni 136 metrów kwadratowych a także windy. Dzięki mobilnemu systemowi ścian, pomieszczenia można dowolnie łączyć. W największej konfiguracji w sali pomieści się nawet 300 osób.  Obsługa Hotelu oferuje w pakiecie konferencyjnym przerwy kawowe oraz elegancki lunch. W Hotelu Altus Prestige znajduje się też boardroom idealnie nadający się na mniejsze spotkania np. rekrutacyjne. Cały Hotel wyposażony jest w bezprzewodowy internet, co pozwala m.in. na konferencje online. Konferencje w Hotel Altus Prestige zostały docenione przez wielu zadowolonych klientów. Nie należy zapominać też o tym, że zyskał on wiele cennych rekomendacji na stronach internetowych, w tym również na portalu MojeKonferencje.pl.Restauracja znajdująca się w Hotel Altus Prestige zapewnia bogate menu kuchni śląskiej oraz międzynarodowej przeznaczone dla gości hotelowych, klientów indywidualnych i zorganizowanych grup. Po szkoleniu lub spotkaniu biznesowym to komfortowe miejsce idealnie nadaję się na zamówienie pożywnego obiadu spośród rozbudowanej listy wykwintnych dań.
Hotel Altus Prestige posiada 150 pokoi w standardzie 4-gwiazdkowym. W sumie pokoje mogą pomieścić nawet 300 osób. Dla komfortu wszystkich gości wprowadzono podział pomieszczeń sypialnych na te dla osób palących i osób niepalących. Wszystkie pokoje zlokalizowane zostały na najwyższych piętrach hotelu po to, by zapewnić Gościom widok na całe miasto przez panoramiczne okna.

Pomieszczenia w Hotel Altus Prestige posiadają system udogodnień. Jednym z nich jest klimatyzacja zapewniająca odpowiednią temperaturę we wszystkich salach. Ponadto Hotel udostępnia miejsca na 3-poziomowym parkingu podziemnym. Może się tam pomieścić do 560 pojazdów. By zapewnić komfort wszystkim gościom Hotel Altus Prestige przygotował pomieszczenia w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Ulokowanie Hotelu w centrum miasta to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących poznać najważniejsze miejsce w Katowicach. Dodatkowymi atrakcjami Hotelu jest siłownia, centrum fitness i squash – dzięki nim Goście mogą aktywnie spędzić czas uprawiając ulubione sporty. Atrakcyjna jest również bliskość centrum handlowego.

Hotel Altus Prestige to 4-gwiazdkowy obiekt idealny na zorganizowanie każdego spotkania biznesowego. Świadczą o tym nie tylko dogodna lokalizacja, ale również przestronność i możliwości sal, profesjonalna obsługa, oferta cateringowa oraz bogata oferta zachęcająca do aktywnego spędzenia czasu po konferencji.

POWRÓT
Courtyard by Marriott Katowice City Center
Courtyard by Marriott Katowice City Center

Katowice
śląskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl