Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.10.2013

Hotel Arena w Tychach najlepszy na Sylwestra

Choć za oknami jeszcze złota jesień, już teraz warto zaplanować sylwestrowy wieczór. W tę jedną wyjątkową noc Hotel Arena Spa & Wellness w Tychach ma dla swoich gości ofertę specjalną.

Na klientów czeka m.in. egzotyczna podróż kulinarna w Restauracji Arena, w tym szeroki wybór napojów i alkoholi. Najlepsza zabawa przy dźwiękach z różnych stron świata, oraz zaproszenie do Spa Arena dla każdej pary (do wykorzystania do końca stycznia 2014 r.)

Hotelowa Restauracja będzie także klimatycznym miejscem do organizacji wigilii firmowej. Przyjęcie w staropolskim stylu lub w akcentach z różnych stron świata dodatkowo umili muzyka przy fortepianie.

Specjalne pakiety relaksacyjne w Spa Arena to idealna propozycja dla planujących dłuższy pobyt w Tychach. Do dyspozycji klientów Spa Arena oddaje elegancki VIP ROOM z kolorowymi koktajlami, masaże relaksujące a w każdą środę o 21 - rozgrzewający seans aromaterapeutyczny w saunie fińskiej.

***
HOTEL ARENA spa & wellness to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny z profesjonalnie wyposażonym ośrodkiem spa & wellness, 15 km od centrum Katowic i w samym sercu Tychów. HOTEL ARENA spa & wellness dysponuje prawie 100 miejscami noclegowymi i dwiema salami konferencyjnymi na 120 i 30 osób.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij