Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.12.2018

Hotel Artus w Karpaczu- idealne miejsce na zimowe spotkanie!

Hotel Artus w Karpaczu- idealne miejsce na zimowe spotkanie!

Karpacz to piękne i urokliwe miasto w województwie dolnośląskim, które każdego roku przyciąga tysiące turystów oraz miłośników zimowego szaleństwa. Góralski folklor można dostrzec tutaj niemal na każdym kroku.

Charakterystyczna zabudowa i regionalne przysmaki sprawiają, że Karpacz idealnie nadaje się na zimowe spotkania biznesowe w nietypowym stylu. To właśnie w tym mieście znajdziemy Hotel Artus, który niewątpliwie jest warty uwagi.

Górskie widoki potrafią oczarować każdego. Jesienią możemy podziwiać wielobarwne korony drzew, latem cieszyć się zielenią traw, a zimą ośnieżonymi szczytami. Panorama Karpacza widoczna z okien Hotelu Artus sprawia, że goście choć na chwilę mogą poczuć się niczym w innym świecie.

Elegancko urządzone wnętrza i wygodne umeblowanie zapewniają komfortowy wypoczynek zarówno przed ważnymi spotkaniami, jak i po nich. Pokoje zachowane są w jasnych kolorach, dzięki czemu panuje w nich przytulna atmosfera. Posiadają również miejsce do pracy i dostęp do bezprzewodowego komputera, więc zostały dostosowane do wymogów klientów biznesowych.


Szkolenia i konferencje potrafią przyprawić nas o wiele strasu, dlatego w wolnych chwilach goście mogą liczyć na wiele atrakcji zapewniających relaks i dobrą zabawę. Miłośnicy sportu mogą korzystać z kortu do squash'a, siłowni, sali fitness oraz kompleksu basenowego. Świetnymi sposobami na integrację są również rozgrywki w kręgle lub bilarda. Na pewno nie można się nudzić, a w bogatej ofercie każdy znajdzie coś, co mu przypadnie do gustu.

Spotkania w górach wymagają jednak odpowiedniej oprawy i dostosowanego do współczesnych wymogów zaplecza audiowizualnego. Organizatorzy i uczestnicy wydarzeń firmowych odnajdą oba te elementy w Hotelu Artus w Karpaczu. Obiekt umożliwia zaplanowanie dowolnego rodzaju eventu na najwyższym poziomie. Do dyspozycji zostały oddane 3 sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i rozwiązania techniczne.


Prelegenci mogą swobodnie prowadzić wystąpienia z użyciem mikrofonów i systemu nagłośnienia. Dzięki ekranowi i podwieszanemu projektorowi multimedialnemu można wyświetlać prezentacje i filmy w dobrej jakości. Przy szkoleniach i warsztatach dużym wsparciem jest wskaźnik laserowy oraz flipchart. W Hotelu Artus można zaplanować konferencję dla nawet 190 uczestników. Pozwala na to największa dostępna przestrzeń, która ma 258 m2.

Przed wejściem do sali znajduje się przestronne foyer, w którym można zaplanować przerwę kawową lub powitać przybyłych gości. Elegancki design oraz gustowne oświetlenie pomieszczenia sprawiają, że świetnie służy podczas bankietów czy jubileuszy. Mniejsze sale zapewniają prywatność i kameralną atmosferę. Można w nich prowadzić spotkania biznesowe do 50 osób.


Połączenie górskiego uroku z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym to ciekawe rozwiązanie, które wyróżnia Hotel Artus nie tylko wśród obiektów konferencyjnych w Karpaczu, ale także w całym regionie. Można odnaleźć tutaj wszystko, co jest potrzebne do zaplanowania profesjonalnego spotkania. Zapewniany jest nocleg, catering oraz rozrywka dla gości. Wszystkie te elementy sprawiają, że organizowane w Hotelu Artus wydarzenia są czymś więcej niż pracą, a stają się wspaniałymi wspomnieniami.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij