Hotel Bania wciąż zaskakuje! W przyszłym roku otwiera nowoczesne Bania Conference Center!

Hotel Bania wciąż zaskakuje! W przyszłym roku otwiera nowoczesne Bania Conference Center!

W biznesie wszystko dzieje się szybko. Każda decyzja musi zostać przemyślana, a jednocześnie mieścić się w konkretnych ramach czasowych. Uzyskujemy w ten sposób efektywność, która staje się gwarancją sukcesu. Obiekty konferencyjne muszą dostosować się do tępa pracy, aby pozostać konkurencyjne na rynku. Przechodzą więc ciągłe zmiany, wprowadzając liczne udoskonalenia dla małych i dużych firm. Takim miejscem jest Hotel Bania, który w 2019 roku planuje otwarcie nowego Bania Conference Center!

Hotel Bania jest 4-gwiazdkowym ośrodkiem konferencyjno-wypoczynkowym położonym w Białce Tatrzańskiej. Posiada ogromny atut lokalizacyjny, ponieważ zapewnia niezapomniane doznania wizualne, a jednocześnie jest doskonały pod względem ekonomicznym. Umożliwia łatwy dojazd do miasta, jak i wygodne wejście na szlaki turystyczne. Z okien i tarasów można podziwiać urokliwe krajobrazy Tatr Wysokich i Pienin. Tuż obok znajduje się popularny stok narciarski, gdzie zarówno doświadczeni miłośnicy sportów zimowych, jak i nowicjusze, mogą szaleć na śniegu. Pracownicy Hotelu Bania doskonale zdają sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na rynku eventowym. Organizatorzy szkoleń, konferencji i seminariów oczekują nie tylko bogatego zaplecza noclegowego, ale nowoczesnych rozwiązań technologicznych w całym obiekcie. Szczególny nacisk kładą na przestrzenie przeznaczone na wynajem. Z tych powodów w przyszłym roku planowane jest otwarcie ogromnego Bania Conference Center.


Bania Conference Center zostanie wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, aby zapewnić sprawną i komfortową organizację spotkań. Korzystając z uroków tatrzańskich krajobrazów, w większość sal odnajdziemy duże okna. Zapewni to stały dostęp do naturalnego światła. W razie konieczności pomieszczenie będzie można zaciemnić. Wnętrza będą inspirowane góralskim folklorem, co stworzy przyjemną atmosferę, która pobudza kreatywność. Wśród sal konferencyjnych warto wyróżnić Salę Trzy Korony oraz Salę Wierchy, które będą mogły obsłużyć po ok. 400 osób. 

Obecne czasy umożliwiają wykorzystywanie różnych nowinek technologicznych, które sprawiają, że łatwo można uczynić szkolenie czy konferencję wydarzeniem na miarę międzynarodowych standardów. Sala Trzy Korony umożliwi organizację wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, dzięki wprowadzeniu najnowszych rozwiązań nagłośnieniowych. Prelegenci będą mieć do dyspozycji profesjonalną scenę, rzutniki, modelowane oświetlenie oraz wysuwaną trybunę.

Natomiast Sala Wierchy będzie oferować całkowitą dowolność w aranżacji przestrzeni. Ogromną zaletą będzie fakt, że pomieszczenie będzie można podzielić na mniejsze salki. Pozwoli to dostosować ich wielkość do charakteru konkretnego spotkania. W ten sposób będzie można uzyskać nawet 7 sal szkoleniowych, a każda z nich będzie całkowicie niezależna i samowystarczalna. Otrzymają pełne wyposażenie multimedialne, dzięki czemu będzie możliwość prowadzenia kilku wydarzeń jednocześnie. Powstaną także kameralne Sale VIP, które sprawdzą się w przypadku zebrań i szkoleń w wąskim gronie uczestników. Wszystkie zostaną wyposażone w nowoczesne rozwiązania multimedialne, klimatyzację, zaciemnienie, nagłośnienie, bufet, dostęp do zaplecza sanitarnego oraz tarasu.


Rozbudowana zostanie oferta noclegowa. W Hotelu Bania powstanie 110 nowych pokoi gościnnych. Tutaj także zostanie wykorzystane piękno tatrzańskiego otoczenia. Pomieszczenia zostaną bowiem tak usytuowane, aby z każdego rozpościerał się niesamowity widok na góry. Wystrój wnętrz dopełni jednolitą koncepcje obiektu. Wykorzystane zostaną liczne drewniane akcenty, co doda pokojom ciepłej, rodzinnej atmosfery. Wszystkie pomieszczenia hotelowe będą klimatyzowane. Meble, a w tym łóżka, zostaną starannie dobrane, aby zapewnić komfortowy sen. Spokój oraz dostęp do internetu umożliwią pracę w zaciszu pokoju gościnnego. 


Plany dotyczące Hotelu Bania uwzględniają także powiększenie sali restauracyjnej, aby goście mogli swobodnie cieszyć się pysznym jedzeniem. Obiekt specjalizuje się w kuchni regionalnej i włoskiej, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Coś ciekawego czeka także na miłośników kawy. W Hotelu Bania powstanie jedyna i niepowtarzalna Kawiarnia na Szczycie. Będzie to miejsce o zachwycającym widoku, który spotęguje doznania smakowe napojów i deserów. Nie zabraknie również góralskiej muzyki. W hotelowym lobby powstanie scena muzyczna z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.


Po ciężkich spotkaniach będzie można udać się do nowej siłowni, która powstanie na czwartym piętrze. Aktywność fizyczna bardzo pomaga w niwelowaniu stresu, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość wykonywanej pracy. W sezonie letnim można również trenować na świeżym powietrzu. W Hotelu Bania znajdzie swoje miejsce klimatyczna palarnia, wyposażona w specjalne urządzenia wentylacyjne. dwupoziomowy garaż podziemny oraz myjnia samochodowa z miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych. Niezwykłym rozwiązaniem na miarę naszych czasów, jest wprowadzenie systemu integracji komunikacyjnej między ważnym punktami hotelu, a recepcją.

Nowe udogodnienia, jakie wprowadzi w przyszłym roku Hotel Bania, są zdecydowanie imponujące. Obiekt pokazuje, jak ważne jest słuchanie głosów uczestników i organizatorów wydarzeń biznesowych, aby móc sprostać ich oczekiwaniom. Kompleks posiada jedną z najciekawszych ofert na rynku, lecz nie poprzestaje na tym. Każdego roku potrafi nas zaskoczyć, wprowadzając coraz to nowocześniejsze rozwiązania, aby zapewnić swoim gościom komfort wypoczynku i pracy.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz