Hotel BOSS z Akademią Legii ugoszczą najmłodszych piłkarzy

Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wawer to pierwszy wspólny projekt Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS i Fundacji Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Rozpoczęta w lipcu współpraca ma popularyzować sport oraz zasady fair play wśród najmłodszych mieszkańców Warszawy.

I Wawerski Turniej Piłkarski odbędzie się 7 września na terenie hotelu BOSS. Specjalnie z myślą o młodych sportowcach powstaje boisko o wymiarach 25 na 45 metrów. Po zawodach będzie ono dostępne dla gości obiektu. Impreza skierowana jest do drużyn z warszawskich klubów sportowych (dzieci z rocznika 2003/2004). Organizatorami wydarzenia są przedstawiciele Hotelu BOSS oraz Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, w której pierwsze kroki stawiali m.in. Rafał Wolski, Dominik Furman czy Daniel Łukasik.

- Niezwykle ważne jest, aby proces rozwoju zawodników zaczynał się od jak najmłodszych lat. Tego typu imprezy pozwalają im poznać uczucie prawdziwej, zdrowej rywalizacji rozgrywanej na najwyższym poziomie - mówi Ernest Waś, Dyrektor Wykonawczy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Wszyscy zawodnicy, którzy wezmą udział w turnieju, otrzymają pamiątkowe medale. Natomiast zwycięska drużyna, z rąk Burmistrza Dzielnicy Wawer oraz Dyrektora Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, odbierze puchar oraz nagrodę specjalną – zaproszenie na jeden z meczów obecnego mistrza Polski.

- Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w działalność nie tylko na rzecz mieszkańców dzielnicy Wawer, ale także całej Warszawy. Organizacja turnieju piłkarskiego dla najmłodszych jest idealną okazją, aby popularyzować zdrowy tryb życia oraz zasady fair play, tak ważne nie tylko w sporcie, ale i życiu codziennym – mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS. – Mamy nadzieję, że współpraca z Akademią Piłkarską Legii Warszawa będzie się rozwijać, a na naszym turnieju zagrają przyszłe gwiazdy polskiej piłki nożnej – dodaje Bożenna Wygonowska.

Turniejowi będzie towarzyszyć piknik rodzinny. Hotel BOSS przygotuje szereg atrakcji dla kibiców i zawodników, m.in. dmuchańce, kącik malowania twarzy oraz plac zabaw. Specjalnie dla tych, którzy marzą o karierze sportowej, swoją ofertę przedstawią warszawskie szkółki piłkarskie.

Drużyny zainteresowane wzięciem udziału w turnieju powinny przesyłać zgłoszenia najpóźniej do 11 sierpnia 2013, na adres mailowy [email protected].

Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz