Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.09.2023

Hotel Brochów - klimatyczny hotel na spotkanie biznesowe we Wrocławiu

Hotel Brochów - klimatyczny hotel na spotkanie biznesowe we Wrocławiu

Hotel & Restauracja Brochów to niesamowite miejsce dla Twojego spotkania firmowego, konferencji lub szkolenia. Zlokalizowany we Wrocławiu, obiekt gwarantuje odpowiednie udogodnienia i wysoką jakość świadczonych usług. Kompleksowa oferta hotelu i doskonale wyposażone sale konferencyjne z niezbędnym sprzętem technicznym tworzą idealne warunki dla płynnego przebiegu Twojego wydarzenia.

Cisza i spokój panujące w okolicy sprzyjają zarówno efektywnej pracy, jak i pełnemu odprężeniu, co gwarantuje pełny komfort i zadowolenie dla każdego gościa. Hotel & Restauracja Brochów to miejsce, w którym Twoje potrzeby są zawsze najważniejsze. Musisz wiedzieć, że budynek hotelowy ma niezwykłą historię, sięgającą drugiej połowy XIX wieku, kiedy to pełnił funkcję jednego z domów gospodarczych w posiadłości rodziny Walterów. Przez lata przetrwał wiele, włącznie z II wojną światową, jednak stopniowo niszczał. Dopiero w 2009 roku rozpoczął się jego wielki remont, a budynek został przekształcony i przystosowany na potrzeby hotelu.

Teraz Hotel Brochów nie tylko zachowuje swoją historyczną duszę, ale także oferuje nowoczesne udogodnienia i komfort, dzięki czemu goście mogą cieszyć się niezapomnianym pobytem w wyjątkowym otoczeniu. Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie obiektu. Zostań więc z nami i przekonaj się, że hotele na konferencje we Wrocławiu to niezwykle atrakcyjne obiekty!


Komfortowe sale konferencyjne we Wrocławiu

Hotel Brochów to miejsce, gdzie Twoje wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Dysponuje on dwiema wszechstronnymi salami na piętrze budynku, zapewniając prywatność i intymność. Sala konferencyjno-multimedialna może pomieścić do 50 osób, natomiast sala bankietowo-balowa jest idealna na uroczystości dla 140 gości. W obu pomieszczeniach znajdziesz nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym ekran, projektor, doskonałe nagłośnienie i oświetlenie pomieszczenia, które pozwoli Ci przekazywać treści w sposób zróżnicowany i ciekawy.


Dodatkowo hotelowe sale są wyposażone w klimatyzację, balkon oraz dostęp do Wi-Fi, zapewniając pełen komfort Twoim gościom. Zaplecze konferencyjne Hotelu Brochów zostało urządzone w eleganckim stylu. Wygodny dostęp do restauracji znajdującej się tuż pod salami, na parterze, zapewnia podawanie posiłków cateringowych szybko i bez zbędnych opóźnień. Warto również dodać, że dla gości dostępna jest także osobna szatnia, zapewniając wygodę i funkcjonalność podczas Twojego wydarzenia.


Hotel na konferencje we Wrocławiu

Hotel Brochów ma w swojej ofercie 16 pokoi, które łącznie zapewniają miejsca noclegowe dla 32 gości. Na terenie obiektu znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe, a także przestronny apartament z widokiem na malowniczy park, który gwarantuje komfortowy wypoczynek i regenerację sił na kolejny dzień. W każdym z pokoi znajdziesz łazienkę z prysznicem, telewizor oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, zapewniające wygodę podczas pobytu. Wnętrza pokoi utrzymane są w jasnej kolorystyce oraz stonowanych, ciepłych tonacjach, tworząc przyjemną atmosferę do relaksu. Naturalne światło wpadające przez okna w ciągu dnia pozytywnie wpływa na samopoczucie gości.


Hotel Brochów oferuje obsługę gastronomiczną na każde spotkanie, konferencję czy imprezę firmową. Obsługa obiektu jest w stanie przygotować przerwy kawowe, menu lunchowe i kolacyjne w formie bufetu lub podawane do stołów, dostosowane do indywidualnych potrzeb organizatora. Przy hotelu znajduje się darmowy parking zewnętrzny dla uczestników konferencji, a także duży taras z grillem i stolikami, gdzie można cieszyć się pięknym otoczeniem pięknego Parku Brochowskiego. Restauracja Brochów, specjalizująca się w kuchni polskiej, przygotowuje dania według tradycyjnych receptur z użyciem najwyższej jakości, naturalnych składników. Serwowane w niej dania są przygotowywane z pasją i dbałością o każdy szczegół, korzystając z tradycyjnych receptur i wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników. W Restauracji Brochów można odkryć bogactwo smaków i aromatów, które są znakiem rozpoznawczym polskiej kuchni. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij