Hotel Czarny Staw - świetny hotel na konferencję pod Łodzią!

Hotel Czarny Staw - świetny hotel na konferencję pod Łodzią!

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w komfortowych warunkach, to koniecznie musisz poznać ten obiekt! Czarny Staw stanowi kompleks konferencyjno-bankietowy, który składa się z 3-gwiazdkowego hotelu, wyśmienitej restauracji oraz klimatycznej Altany Grillowej. Bez cienia zawahania zaryzykujemy więc stwierdzeniem, że każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Kompleks leży w miejscowości Nowy Adamów, zaledwie 20 kilometrów od Łodzi. Otoczony jest on czterema hektarami terenów zielonych, które sprzyjają wypoczynkowi oraz integracji uczestników spotkań.

Poniżej napisaliśmy więcej o ofercie tego miejsca, reprezentującego hotele na konferencje w województwie łódzkim. Zostań więc z nami i dowiedz się, co dokładnie skrywa on w swoich wnętrzach. Zachęcamy do lektury!


Nowoczesne sale konferencyjne pod Łodzią

Eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone - takie właśnie są sale biznesowe oferowane przez Hotel Czarny Staw. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje aż 11 komfortowych sal konferencyjno-bankietowych o różnej wielkości. W obiekcie można zorganizować zarówno kameralne narady, jak i znacznie większe konferencje, szkolenia czy kongresy. Każde z tych pomieszczeń zaprojektowane zostało w taki sposób, aby móc zmieniać jego aranżację, dostosowując do indywidualnych preferencji organizatorów spotkań.


Sale konferencyjne w Hotel Czarny Staw są klimatyzowane, odpowiednio oświetlone i nagłośnione. Wśród sprzętów, które się z nich znajdują, można wśród nich wymienić m.in. projektory multimedialne, mikrofony, flipcharty i mównice. Na wyróżnienie zasługuje też fakt, iż obiekt zapewnia profesjonalną obsługę, która służy pomocą oraz swoim doświadczeniem podczas całego pobytu. Dodatkowo, jak już wcześniej zostało wspomniane, Hotel Czarny Staw umożliwia też organizację eventów w plenerze, co cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród gości.


Hotel na konferencję - woj. łódzkie

Na wynajmie sal konferencyjnych zdecydowanie nie kończy się oferta tego obiektu! Zapewnia on też bowiem 250 bardzo wygodnych miejsc noclegowych, które rozmieszczone zostały w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Pomieszczenia te są nowocześnie urządzone, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w funkcjonalne meble, niezbędne sprzęty i stylowe dodatki. Warto też dodać, że zmotoryzowani goście mogą liczyć na bezpłatny parking.


Na terenie obiektu mieści się fantastyczna Restauracja Czarny Staw, która specjalizuje się głównie w serwowaniu dań kuchni polskiej. W jej menu można też znaleźć kulinaria inspirowane innymi stronami świata, które nie tylko pięknie prezentują się na talerzach, ale też wyśmienicie smakują. Jeśli chodzi o usługi gastronomiczne, to kompleks dysponuje również klimatyczną kawiarnią oraz drink barem. Mało tego - każdego dnia w obiekcie podawane są pożywne śniadania w formie bufetu.


Hotel Czarny Staw to miejsce, w którym w zdrowych proporcjach można połączyć pracę z wypoczynkiem. Możliwa jest tam również integracja gości, na których czekają m.in. na: boisko do siatkówki i piłki nożnej czy Apartament De Luxe z jacuzzi. Dodatkowo imponująca wielkość terenów zielonych otaczających obiekt stwarza świetne warunki do organizacji różnorodnych zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz