Hotel Dziki Potok u podnóża Karkonoszy

Hotel Dziki Potok u podnóża Karkonoszy

Popularność górskich miejscowości nie maleje niezależnie od pory roku. Zimą kuszą białym szaleństwem, jesienią zachęcają do wspinaczek na szczyt. A co z okresem letnim? Wyjazd do Karpacza w ciepłe miesiące posiada swój wyjątkowy klimat, dlatego wiele osób zamiast urlopu nad morzem, decyduje się na pobyt w górach.

Podobnie sytuacja wygląda w branży organizacji imprez firmowych. Firmy coraz chętniej poszukują miejsc w górach, które zapewnią gościom doskonałe warunki do rekreacji i aktywności na świeżym powietrzu. Takim miejscem jest 3-gwiazdkowy Hotel Dziki Potok zlokalizowany u podnóża Karkonoszy.

Aktywny wypoczynek staje się coraz bardziej popularny i silniej wpływa na formę imprez firmowych. Organizatorzy szkoleń, konferencji, integracji czy jubileuszy wolą zachęcać pracowników do ruchu, który nie tylko poprawia ich ogólną kondycję, ale również doskonale redukuje stres i przemęczenie. Pod tym względem, Pasmo Karkonoszy daje ogromne możliwości. Trasy wycieczek pieszych i rowerowych ciągną się wśród bujnej roślinności, która wita gości bogactwem zapachów, dźwięków i kolorów. W Karpaczu i jego okolicach znajduje się również wiele ciekawych zabytków. 


Goście Hotelu Górski Potok najmocniej wychwalają malowniczy widok na góry, który można podziwiać z każdej strony obiektu. Po przebudzeniu, wita ich piękny obraz słońca wschodzącego nad szczytami. Wieczorem natomiast mogą podziwiać romantyczne barwy nieba, relaksując się na prywatnym balkonie. Bardzo rozbudowana oferta noclegowa obejmuje pokoje w różnym standardzie, od pokoi jednoosobowych, przez rodzinne, aż po duże studia idealne na pobyt służbowy.

Na najbardziej wymagających, czekają pokoje o statusie VIP, które składają się z części dziennej oraz sypialni. Przytulne wnętrza zachowane są w ciepłych kolorach, które tworzą rodzinną, swobodną atmosferę. W miejscu takim jak to, można prawdziwie wypocząć z dala od zgiełku i hałasu miasta, odzyskując wewnętrzną równowagę i spokój.


W Hotelu Dziki Potok można łączyć pracę z odpoczynkiem. Gościom biznesowym udostępnione są 4 sale konferencyjne w górach. Największą z nich jest Sala Panorama mogąca obsłużyć w układzie kinowym aż 200 osób. Nadaje się idealnie podczas prelekcji, pokazów, seminariów i konferencji. Salę można podzielić, aby uzyskać mniejsze pomieszczenia na szkolenia lub warsztaty.


W Hotelu Dziki Potok dostępne są także kameralne Sale Biznesowe dla 30-40 osób. Można je wykorzystać podczas niewielkich spotkań, zebrań oraz narad. Uczestnikom wyjazdów służbowych zapewniony jest dostęp do niezawodnego internetu, co w górskich miejscowościach często jest problemem.

Sale konferencyjne można zaciemnić podczas wystąpień lub wyświetlania materiałów na ekranie multimedialnym. Dostępne są również mikrofony bezprzewodowe, sprzęt DVD, projektory oraz flipcharty. Duże okna zapewniają stały dostęp do naturalnego światła. Natomiast po zmroku zostaje uruchomiony wygodny system oświetlenia. Sale konferencyjne są jasne, a podłogę pokrywa drewniany parkiet. 


Perełką Hotelu Dziki Potok jest taras widokowy, z którego roztacza się panorama Karkonoszy. Urokliwy ogród zimowy oraz elegancka sala restauracyjna stanowią idealne miejsce na uroczyste wydarzenia, takie jak bale, bankiety wigilie firmowe, jubileusze. Smaczna kuchnia i szeroki wybór koktajli dopełnią każdą imprezę, a widoki za oknami stają się naturalną ozdobą i symbolem przedsięwzięcia.


Gdy planujemy bardziej swobodne spotkanie, które ma poprawić relacje w grupie oraz zapewnić dobą zabawę, można wykorzystać chatę grillową. Uzupełnieniem doskonałego wyjazdu w góry są zabiegi w SPA Hotelu Górski Potok. Podczas pobytu goście mogą bezpłatnie skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny oraz lodospadu.

Wyjątkową popularnością cieszą się także masaże, a także zabiegi na twarz i ciało. Oryginalnymi atrakcjami są Kąpiele Piwne oraz zabiegi typu Hammam.


Wyjazd latem w góry to świetna alternatywa dla osób, które nie przepadają za wielogodzinnym leżeniem na plaży. Karpacz zapewnia całą masę atrakcji turystycznych, a regionalna kuchnia zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Zachwycające widoki z okien, profesjonalne zaplecze konferencyjne, noclegowe i rekreacyjne w Hotelu Dziki Potok pozwalają zorganizować niezapomniany wyjazd służbowy. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz