Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.06.2016

Hotel ibis Styles Siedlce już otwarty!

Hotel ibis Styles Siedlce już otwarty!
W dniu dzisiejszym, tj. 10 czerwca 2016 roku, otwarcia doczekał się kolejny polski obiekt marki ibis Styles. Nowo otwarty hotel znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Siedlcach.

Hotel w swojej ofercie posiada 101 nowocześnie zaaranżowanych pokoi, w tym cztery apartamenty o podwyższonym standardzie oraz cztery sypialnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o ludziach biznesu powstało profesjonalne zaplecze konferencyjne składające się z pięciu sal oraz foyer. Największym z pomieszczeń jest sala Miętowa o powierzchni 190 m2, która jest w stanie pomieścić 140 osób w ustawieniu teatralnym. Reszta z sal mierzy od 28 do 46 m2, a powierzchni foyer to 78 m2. Wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale można połączyć w jedną wspólną przestrzeń dając możliwość organizacji wydarzenia dla 450 osób.

Działająca w hotelu restauracja Lukrecja przyciąga nie tylko swoją aranżacją, ale także ziołowymi inspiracjami, które są znakiem rozpoznawczym tutejszej karty menu.

Siedlecki hotel mieszczący się w centrum miasta, niedaleko aquaparku jest piątym obiektem tej marki w Polsce. Pozostałe obiekty działają we Wrocławiu, Białymstoku, Bielsku-Białej oraz Wałbrzychu. Kolejnych pięć czeka już na otwarcie.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij