Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.10.2021

Hotel Królewski w Gdańsku, czyli odpowiednie miejsce na organizację konferencji z pięknym widokiem

Hotel Królewski w Gdańsku, czyli odpowiednie miejsce na organizację konferencji z pięknym widokiem

W Gdańsku zdecydowanie nie brakuje miejsc, które na odwiedzających robią ogromne wrażenie. Dotyczy to zarówno turystów, jak i klientów biznesowych, którzy szukają odpowiedniej przestrzeni na organizację konferencji czy szkoleń. Poza plażą, obowiązkowym punktem wizyty w Trójmieście jest spacer wzdłuż rzeki Motławy. I to właśnie tam, dokładnie na Wyspie Ołowianka, mieści się Hotel Królewski. W niedużej odległości od niego znajduje się słynny Żuraw oraz Polska Filharmonia Bałtycka.

Obiekt ten otoczony został urokliwymi, ceglanymi kamieniczkami, które pięknie prezentują się o każdej porze roku. Z obiektu rozciąga się panorama na dawne pobrzeże Motławy oraz na Stare Miasto. Musisz jednak wiedzieć, że do dopiero początek zalet tego miejsca! W tym artykule napiszemy nieco więcej o jego ofercie, która z pewnością przypadnie Ci do gustu.


Hotel Królewski świadczy kompleksowe usługi organizacyjne, będąc tym samym dobrym miejscem na realizację nawet kilkudniowych kongresów, konferencji i szkoleń. Do dyspozycji gości oddaje on 3 sale, które różne są pod względem wielości. Najmniejsza z nich - Sala Królewska - jest w stanie pomieścić do 15 osób, a największa, czyli Superior 1, pozwala na zaproszenie maksymalnie 180 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie te pomieszczenia są funkcjonalne, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne. Znajdują się w nich m.in. rzutniki z ekranem, flipcharty z markerami, nagłośnienie, mikrofony oraz bezprzewodowy, szybki Internet. 


Oferta Hotelu Królewskiego składa się również w komfortowego zaplecza noclegowego. Na gości czekają tam 62 pokoje i apartamenty, które rozmieszczone zostały w dwóch budynkach. W pomieszczeniach tych na pewno skutecznie wypoczniesz po podróży oraz po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych. Hotel Królewski to również smakowite kulinaria, które podawane są w Restauracji Królewski Spichlerz. Najlepsi kucharze przygotowują tam tradycyjne dania kuchni polskiej, które zaskakują bukietem smaków i aromatów. Tak wyśmienita oprawa gastronomiczna sprzyja nawiązywaniu relacji, dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń. Lokal restauracyjny sam w sobie jest elegancki, jasny oraz niezwykle stylowy.


Hotel Królewski przygotował także specjalne pakiety, wśród których na pewno każdy gość znajdzie coś dla siebie. Można z nich skorzystać w kontekście integracji gości biznesowych lub odpoczynku po pracy. Aktualnie, w sezonie jesiennym, króluje pakiet "Jesienny Wypoczynek Z Lokalnym Piwem", "Długi Weekend Listopadowy" oraz klasyczny "Pakiet Biznes".

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij