Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
5.07.2016

Hotel Marketing Conference 2016 na targach INVEST HOTEL w Poznaniu

Hotel Marketing Conference 2016 na targach INVEST HOTEL w Poznaniu

Hotel Marketing Conference to ogromna dawka wiedzy na temat kreowania marki hotelu i zarządzania nią. W tym roku, podczas targów INVEST HOTEL (26-29 września 2016), odbędzie się już druga edycja tego wyjątkowego w branży wydarzenia, w którym co roku uczestniczy 200 menedżerów hoteli.

<HMC> to dwa dni wypełnione wartościowymi prelekcjami, warsztatami oraz panelami dyskusyjnymi z ekspertami w branży. Tematami przewodnimi wydarzenia będą budowa relacji w kontekście marki hotelu oraz podnoszenie rentowności działań marketingowych w obiekcie. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zbudowania sieci kontaktów biznesowych i poszerzenia swojej wiedzy z zakresu marketingu hotelarskiego.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. Już dziś zachęcamy do zapisów na konferencję, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij