Hotel Marketing Conference 2023 - wydarzenie, w którym musisz wziąć udział!

Hotel Marketing Conference 2023 - wydarzenie, w którym musisz wziąć udział!

Zapraszamy na Hotel Marketing Conference 2023, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży hotelarskiej, które odbędzie się już w tym miesiącu w Poznaniu. To nie tylko konferencja, to możliwość poznania nieskończonych perspektyw w hotelarstwie! Tym bardziej więc cieszymy się, że jesteśmy sponsorami tego wydarzenia!

W tej chwili na event zarejestrowało się już ponad 500 uczestników, a liczba ta nadal rośnie. To wydarzenie, organizowane przez Profitroom, będzie miało miejsce 26-27 października 2023 roku w prestiżowej Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To nie tylko okazja do spotkania ekspertów marketingu hotelowego, ale także liderów branży, którzy podzielą się najnowszymi trendami i strategiami w zakresie marketingu, sprzedaży, promocji oraz zarządzania hotelami.

Tegoroczna edycja HMC 2023 przyjmuje hasło "Endless Possibilities," podkreślając nieskończone możliwości, jakie stoją przed hotelarzami. To także trzecia edycja konferencji organizowana w formie hybrydowej, umożliwiająca uczestnictwo z dowolnego miejsca na świecie, co jest częścią idei szerzenia bezpłatnej wiedzy dla wszystkich hotelarzy przez Profitroom.

Lista prelegentów na HMC 2023 jest imponująca, z udziałem takich ekspertów jak prof. Henryk Mruk, Joanna Kulesza, Edyta Walczak, Waldemar Antonowicz, Wojciech Bizub, Jacek Kotarbiński, Paweł Tkaczyk, Tomasz Kałuża, Magdalena Urbaniak i Patrycja Brych. Będzie okazja uczestniczyć w inspirujących prelekcjach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, a także w panelach dyskusyjnych, które umożliwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie zostanie uświetnione Simply More Party, które pozwoli na nieformalną integrację w miłej atmosferze. Nowością w tym roku jest Gala wręczenia nagród Direct Booking Awards, nagradzająca najlepsze hotele w kategorii rezerwacji bezpośrednich online, kampanii marketingowych i efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych.

Warto również zaznaczyć, że tegoroczna edycja HMC wprowadza warsztaty Masterclass, prowadzone przez wybitnych praktyków i wykładowców z Executive MBA UEP. Warsztaty te pozwolą na pogłębienie umiejętności i zdobycie praktycznych narzędzi, potrzebnych do rozwoju biznesu w branży hotelarskiej. Będą one skupione na pięciu kluczowych tematach, takich jak: marketing, revenue management, social media, sprzedaż i przywództwo. Niektóre z tych warsztatów są już wyprzedane, więc warto zarezerwować ostatnie miejsca!

Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference, serdecznie zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja HMC 2023 to miejsce, gdzie najnowsze trendy, strategie i narzędzia są prezentowane przez ekspertów odnoszących sukcesy w branży. Zachęcamy do uczestnictwa i odkrycia nieskończonych możliwości, jakie przynosi tegoroczna edycja Hotel Marketing Conference.

Rejestracja na Hotel Marketing Conference 2023 jest otwarta i odbywa się przez stronę internetową www.hotel-marketing.pl. Miejsc jest ograniczona ilość, dlatego warto zarezerwować je już teraz. To wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i rozwinięcie umiejętności w dziedzinie marketingu hotelowego, sprzedaży i zarządzania.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie http://hotel-marketing.pl/

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz