Hotel Marketing Conference, czyli największy event dla hotelarzy... już niebawem!

Hotel Marketing Conference, czyli największy event dla hotelarzy... już niebawem!

W tym miesiącu, dokładnie 24 i 25 października odbędzie się największy event dla hotelarzy, czyli Hotel Marketing Conference. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Katowicach, ale można wziąć w nim udział również online. Na uczestników czekają dwa dni pełne inspiracji, wartościowych wystąpień oraz różnorodnych atrakcji.

Podczas HMC wystąpi 40 ekspertów, którzy w ciekawy sposób przedstawią ważne zagadnienia dotyczące branży hotelarskiej. W jednym z naszych ostatnich artykułów napisaliśmy nieco więcej o tym, kto wystąpi podczas pierwszego dnia Hotel Marketing Conference. Dziś, idąc tym tropem, wskażemy, co będzie czekać na uczestników HMC drugiego dnia wydarzenia, czyli 25 października.

Dzień ten rozpocznie Małgorzata Chełkowska-Dorna, czyli Trener HR Ninja, która opowie nieco więcej o budowaniu zaangażowania w zespole hotelowym. Później będzie miał miejsce panel dyskusyjny odnoszący się do Stay Experience, podczas którego będzie można usłyszeć m.in. Aleksandrę Górecką-Ostrowską, Annę Pestilenz, Adriannę Rogalską i Annę Korsak.

Kolejnym gościem jest Damian Józefowicz, czyli Customer Success Manager. Podejmie on temat: Pobyt nie kończy się po check-oucie. - Lokalizacja gościa kluczem do sukcesu. Po jego wystąpieniu przyjdzie czas na kolejny panel. Tym razem będzie się on koncentrował wokół przepisu na lojalnych i powracających gości. W panelu wezmą udział: Tomasz Rybaczek, Przemysław Konieczyński, Stefan Stopa oraz Dariusz Radtke. Ostatnim gościem drugiego dnia HMC będzie gość specjalny, czyli sam Radek Kotarski. Odpowie on na pytanie, jak oswoić zmianę. 


Hotel Marketing Conference to wydarzenie, na które wszyscy czekamy! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak napisać - do zobaczenia! A jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy to event dla Ciebie - zapraszamy na stronę HMC, na której znajdziesz więcej szczegółów dotyczących nie tylko programu, ale też gości i czekających atrakcji. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz