Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.10.2022

Hotel Marketing Conference, czyli największy event dla hotelarzy... już niebawem!

Hotel Marketing Conference, czyli największy event dla hotelarzy... już niebawem!

W tym miesiącu, dokładnie 24 i 25 października odbędzie się największy event dla hotelarzy, czyli Hotel Marketing Conference. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Katowicach, ale można wziąć w nim udział również online. Na uczestników czekają dwa dni pełne inspiracji, wartościowych wystąpień oraz różnorodnych atrakcji.

Podczas HMC wystąpi 40 ekspertów, którzy w ciekawy sposób przedstawią ważne zagadnienia dotyczące branży hotelarskiej. W jednym z naszych ostatnich artykułów napisaliśmy nieco więcej o tym, kto wystąpi podczas pierwszego dnia Hotel Marketing Conference. Dziś, idąc tym tropem, wskażemy, co będzie czekać na uczestników HMC drugiego dnia wydarzenia, czyli 25 października.

Dzień ten rozpocznie Małgorzata Chełkowska-Dorna, czyli Trener HR Ninja, która opowie nieco więcej o budowaniu zaangażowania w zespole hotelowym. Później będzie miał miejsce panel dyskusyjny odnoszący się do Stay Experience, podczas którego będzie można usłyszeć m.in. Aleksandrę Górecką-Ostrowską, Annę Pestilenz, Adriannę Rogalską i Annę Korsak.

Kolejnym gościem jest Damian Józefowicz, czyli Customer Success Manager. Podejmie on temat: Pobyt nie kończy się po check-oucie. - Lokalizacja gościa kluczem do sukcesu. Po jego wystąpieniu przyjdzie czas na kolejny panel. Tym razem będzie się on koncentrował wokół przepisu na lojalnych i powracających gości. W panelu wezmą udział: Tomasz Rybaczek, Przemysław Konieczyński, Stefan Stopa oraz Dariusz Radtke. Ostatnim gościem drugiego dnia HMC będzie gość specjalny, czyli sam Radek Kotarski. Odpowie on na pytanie, jak oswoić zmianę. 


Hotel Marketing Conference to wydarzenie, na które wszyscy czekamy! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak napisać - do zobaczenia! A jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy to event dla Ciebie - zapraszamy na stronę HMC, na której znajdziesz więcej szczegółów dotyczących nie tylko programu, ale też gości i czekających atrakcji. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij