Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.01.2022

Hotel na konferencję w centrum Szczecina - Hotel Novotel Szczecin Centrum

Hotel na konferencję w centrum Szczecina - Hotel Novotel Szczecin Centrum

Hotel Novotel Szczecin Centrum to 4-gwiazdkowy obiekt, który położony został w sercu stolicy Pomorza Zachodniego - dokładnie przy Al. 3 Maja 31. W jego otoczeniu znajdują się wszystkie najważniejsze punkty usługowe, centra handlowe oraz restauracje. Jedynie 400 metrów dalej mieści się z kolei Dworzec PKP, z którego można dojechać niemal do każdego zakątka kraju.

Obiekt ten doskonale sprawdza się jako tło różnorodnych spotkań biznesowych - w tym konferencji, szkoleń czy warsztatów. Mało tego - jest też odpowiednim miejscem na wypoczynek oraz regenerację sił po całym dniu pracy. Goście obiektu wspominają pobyt w nim niezwykle komfortowo oraz wskazują, że hotel ten wyróżnia się gościnnością i wysoką jakością świadczonych usług. Oczywiście podpisujemy się pod tymi słowami!

Hotel Novotel Szczecin Centrum ma w swojej ofercie 8 sal konferencyjnych, które różnią się pod względem wielkości. Liczą one od 20 do nawet 91 m2, zapewniając tym samym odpowiednie warunki do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych. Dodatkowo, dwie największe sale - czyli Amber I i Amber II - można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Całe zaplecze konferencyjne obiektu jest klimatyzowane, odpowiednio oświetlone oraz oczywiście posiada pełne wyposażenie multimedialne. Goście mogą korzystać m.in. z flipchartów, ekranów, rzutników oraz szybkich sieci Internetu. Do pomieszczeń wpada sporo światła dziennego, które sprzyja skupieniu uczestników spotkań.


Obiekt ten posiada nowoczesne zaplecze noclegowe, które składa się z 117 pokojów gościnnych oraz apartamentów. Są to świetne warunki do wypoczynku po długiej podróży albo po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych. Pokoje oczywiście są stylowo urządzone oraz posiadają pełne wyposażenie. Warto dodać, że część z tych pomieszczeń została przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Goście obiektu mogą również korzystać z NOVO Square lounge bar, czyli świetnej restauracji, która specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Poza niezapomnianymi smakami, restauracja charakteryzuje się także designerskim wystrojem.


Hotel Novotel Szczecin Centrum poza tym, że dysponuje odpowiednimi warunkami na organizację spotkań biznesowych, to równie dobrze radzi sobie jako miejsce na relaks. Oferuje on gościom basen, salę fitness i profesjonalnie wyposażoną siłownię. Dodatkowo, osoby zmotoryzowane mogą liczyć na płatny parking zewnętrzny i podziemny.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij