Hotel Nosselia odpowiedni zarówno na wypoczynek, jak i organizację konferencji pod Warszawą

Hotel Nosselia odpowiedni zarówno na wypoczynek, jak i organizację konferencji pod Warszawą

Konferencja w centrum Warszawy ma wiele zalet: łatwy dojazd, bliska odległość do wielu ważnych punktów biznesowych oraz duża różnorodność w kwestii wyboru restauracji na lunch biznesowy. Jeśli jednak chcielibyśmy choć na chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku i wiecznego pośpiechu, zachęcamy do przeniesienia siebie i swoich gości w całkiem inny świat - pełen zieleni i ciekawych atrakcji. Przedstawiamy Hotel Nosselia, który jest jednym z lepszych wyborów, planując konferencję lub szkolenie pod Warszawą.

Ten utrzymany w dworskiej stylistyce obiekt oddalony jest zaledwie 50 kilometrów od centrum Warszawy i około 30 kilometrów od Lotniska Modlin. Hotel Nosselia leży w bezpośrednim sąsiedztwie Nasielsko-Karniewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co gwarantuje malownicze tereny - idealne zarówno na wypoczynek z rodzinną, jak i wyjazd z pracy. Okolica przypadnie do gustu zwłaszcza osobom lubiącym przyrodę i aktywny wypoczynek.Hotel Nosselia to wiele możliwości spędzenia wolnego czasu podczas wyjazdu firmowego

Obiekt oferuje 18 hektarów zróżnicowanej powierzchni rekreacyjnej i piknikowej. Na rozległych terenach znajdziemy m.in. boiska, tor off-road, zabytkowy wiatrak na wzgórzu, a nawet jezioro pełne ryb ze specjalnymi stanowiskami wędkarskimi. Najmłodszych gości ucieszy mini zoo i plac zabaw. Hotel Nosselia może pochwalić się również pierwszym profesjonalnym torem do disc golfa czy elektrycznymi, terenowymi deskorolkami, na których można spróbować swoich sił podczas przejażdżki. Ciekawą atrakcją jest także 130-metrowa tyrolka z wiatraka. Hotel organizuje na specjalne życzenie kreatywne zajęcia typu team building czy inne integracyjne zabawy. A po udanej konferencji i aktywnym wypoczynku można odpocząć i posilić się podczas grilla czy ogniska, bowiem Hotel Nosselia posiada aż 3 chaty grillowe i miejsca na paleniska.Do udanej konferencji potrzeba funkcjonalnych sal konferencyjnych

Wróćmy jednak do samej konferencji. To co w pierwszej kolejności biorą pod uwagę organizatorzy spotkań biznesowych to oczywiście sale konferencyjne - ich powierzchnia, liczba miejsc, wyposażenie czy funkcjonalność. Hotel Nosselia oferuje aż 5 wielofunkcyjnych sal, które umiejscowione są w trzech budynkach.Dwie z sal (Sala konferencyjna Winnica - 123 m2 i Sala konferencyjna Chrcynno - 66 m2) znajdują się na terenie hotelu. To nowoczesne sale, wyposażone m.in. w rzutnik, ekran i flipchart. Obie sale posiadają dostęp do światła dziennego, z możliwością dodatkowego oświetlenia. Sala Winnica dodatkowo posiada na tyle szerokie drzwi, że można do niej wprowadzić samochód lub inne duże przedmioty i maszyny.

Kolejne dwie sale (Sala konferencyjna Klasa - 62,5 m2 i Sala konferencyjna Biblioteka - 25 m2) znajdują się z kolei w zabytkowym budynku Starej Szkoły. Również wyposażone są w niezbędne do przeprowadzenia udanego spotkania sprzęty i przyrządy.Piąta z sal (Sala konferencyjna Rybaczówka) mieści się w osobnym budynku. To kameralne miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Organizowane są tu kameralne konferencje i szkolenia. Tak jak w przypadku poprzednich sal, Sala Rybaczówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt.W razie potrzeby Hotel Nosselia dysponuje również specjalnym namiotem eventowym. Można zorganizować tutaj zarówno konferencje, szkolenia, jak i bankiety, firmowe imprezy czy przyjęcia okolicznościowe.

Co jeszcze wpływa na to, że Hotel Nosselia doskonale sprawdzi się podczas organizacji konferencji i wyjazdów firmowych?

Kuchnia! Każdy przecież wie, że zadowolenie gości w dużej mierze zależne jest od jedzenia. O pełne brzuchy i uśmiechnięte miny gości zadbają doświadczeni kucharze restauracji, serwując na talerzach wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej.Zapraszamy do Hotelu Nosselia w spokojnej wsi Krzyczki Szumne. Tutaj nie można się nudzić!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz